Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

o ara çok haber çıktı hangisi doğruydu bilmiyorum.

hani kardeşime takım bulun demiş falan dendi.

ama sonuçta adam yine kiralandı mı kiralandı.yani bonsveris alamadın yine kiralaydılar başta.

ya bam konusunda işin kötü yanı yeni stad falan diye bu adamları kaç maç canlı izledim.

ben en çok mustafa sarpı savunup övenleri unutamıyorum ahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Aceace said:

barnacle said:

BAM DAN NERELERE GELDİK AĞLAMAK İSTİYORUM

Ahuauhauh beni güldürdün valla. Yalnız harbiden ya. BAM'ı daha dün gibi hatırlıyorum malesef.

bam neydi, barış özbek mustafa sarp ve biri daha düşünüyorum doğru mudur =)

abi barış ayhan mustafa
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

barnacle said:

Hakan Balta ‏@Hbalta_22
Sneijder gibi bir yildizla oynamak gurur verir

biri tivit atsın şuna 10 yıllık sol açık senden daha iyi sol bek oldu bi günde ne sneijderle oynaması lan, diye sdfsd

AHAHAHAHAHAHAHAH abi su post nasil dogru nasil guzel ya ahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Hollandalı yıldız Wesley Sneijder için kulübü Internazionale ile el sıkışan Galatasaray futbolcuyu da ikna etmek üzere.
Yetenekli futbolcu için Inter kulübüne şu ana kadar tek resmi teklifin sarı-kırmızılı takım tarafından geldiği öğrenilirken, oyuncunun Avrupa borsasında adının geçtiği iki kulüp Paris-Saint Germain ve FC Anzhi Makhachkala ise bu transferi gündemlerinden kaldırdı.

Sonuç; Galatasaray bu transferde artık yalnız...
PSG Sportif Direktörü Leonardo yaptığı açıklamada net ifadeler kullanırken, "Wesley Sneijder bizim için bir hedef ya da öncelik değil. İlgilenmiyoruz, gelmeyeceğini söyleyebilirim." dedi.
Rus ekibi Anzhi Makhachkala'nın ise gündemine David Beckham'ı aldığı iddia ediliyor
.

Galatasaray'ın taraftara yönelik bir yeni forma daha çıkaracağı ve sponsor firma ile anlaşma zemini arandığı iddia edilirken, Sneijder formaları için GSStore'ların siparişlerinin alındığı öne sürüldü.
Galatasaray'ın Sneijder'i ikna etmesi ve oyuncuyu İstanbul'a getirmesi durumunda ise sarı-kırmızılı yöneticilerin forma konusunda taraftarlarına mesaj yollayacağı ve canlı yayında bu formalar üzerine çalışmalar yapılacağı iddia ediliyor.

Türk Telekom Arena'da yer alan GSStore'a dün çok sayıda kamyounun yanaştığı belirtiliyor.

gazeteler dergiler heryer kesin gelmiş gibi konuşuyor artık.

hani ya şişirip şişirip patlatcaklar ya da hakkaten adam geldi lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...