Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

akirafes said:

BabacumMostors said:

bildiğin timsah olayının acını çıkarma girişimi şu

valla düzenleyenlere helal olsun AHAHAH neyse en azından bir stad dolusu timsaha yatan olmayacak 600-700 kek olacak gibi görünüyor

+1 kek benim galiba burda .

abow paticikte de havaalanına gidenler falan varmış böyle durumlarda. messi gelse fenere gitmem lan oraya
Sosyal ağlarda paylaş

İste Derin Futbol'daki haysiyetsiz heriflerin yaptığına bak. Simdi de GSli yöneticilere cakıyolar. Neymiş biz gidin mi dedik havaalanına, sizin yöneticileriniz taraftarına açıklama yapsaydı yok gelmiyo bosa gitmeyin diye. Ulan itler bas bas bagıran sizsiniz sürekli sizi yalanlamak zorundamı bu adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi adamlar öyle bir çözdüler ki türkiyenin transfer sistemini namus meselesi haline gelsin sonra istediğimiz fiyatı verelim sonuna kadar kökleyip öle gelelim emekli ikramiyemiz çıksın mantığı ile bakıyorlar.

Adam gelicek illa şu saatten sonra ama bugun tak edicek gs ye 6 milyonu kabul edicek..
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Abi adamlar öyle bir çözdüler ki türkiyenin transfer sistemini namus meselesi haline gelsin sonra istediğimiz fiyatı verelim sonuna kadar kökleyip öle gelelim emekli ikramiyemiz çıksın mantığı ile bakıyorlar.

Adam gelicek illa şu saatten sonra ama bugun tak edicek gs ye 6 milyonu kabul edicek..

aynen bu saatten sonra almasınlar diycem ama
bizde b planları olmadıgı için bos geçeriz büyük ihtimalleara transferi

karlinyos ve sinayderden baska kimle görüstük bilmiyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

serdar azizi bursa vermemiş

ömer toprakta gelmek istememiş sanırım

şuan sneijder gurur meselemiz.ha sneijder gibi bir adamı alamamak başarısızlık olmaz ama iş öyle bir noktaya geldi ki o adam gelmeli yani sdfs

ondan sonra diğer transferlere bakılır.

ha eğer sol bek ve stoper gelmezse sneijder transferinin anlamı kalmıyor yine kanser olduktan sonra napayım ben sneijderi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...