Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

21.30 - In Turchia si parla di incontro in corso tra uomini dell'Inter e Wesley Sneijder a casa dell'olandese. "Ore frenetiche e bollenti per il trasferimento", scrivono i media turchi. E circola una foto di un collega giornalista turco, insieme a diversi altri assiepati, sotto casa dell'olandese (FOTO in basso).
Sosyal ağlarda paylaş

21.30 - Türkiyə olaraq biz Inter kişi və Hollandiyalı Wesley Sneijder ev arasında cari oyun haqqında danışmaq. "Saat hectic və isti transfer," Türk media yazın. Və bir yoldaş jurnalist turkish bir şəkil Hollandiyalı (aşağıda Foto) bir neçə digər izdihamlı altda ilə yanaşı, var.
Sosyal ağlarda paylaş

21.30 - Sa Turkey na makipag-usap namin tungkol sa kasalukuyang tugma sa pagitan ng Inter at lalaki Olandes Wesley Sneijder bahay. "Oras napakahirap at hot transfer," isulat ang Turkish media. At may isang larawan ng isang kapwa mamamahayag Turkish, kasama ang ilang iba pang mga masikip sa ibaba ng hagdan, Olandes (Larawan sa ibaba).
Sosyal ağlarda paylaş

Bişey demiyoki ya.Önemli ve heycanlı saatler diyo türkiyede çok konuşuluyo diyo falan.Hollanda evi diye bişey geçiyoda onu anlamadım.Başka bi açıklama yok

Hollanda evi dediği Sneijderin evi galiba.Ama Türk gazeteci Sneijderin evindemiymiş orayı anlamadım.Fotosu var demiş falan evde.İtalyancam baya yeto anca bukadar çevirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...