Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:

said:
"8 milyon Euro bonservis, 6 milyon Euro imza parası, yıllık 3.2 milyon Euro garanti, 25 bin Euro maç başı ve yıllık 700 bin Euro’luk başarı primi"
oha emenike stadı da üzerine yapsaymışız

buna göre ilk iki yıl düz 6m vermiş oluyoruz yıllık artı 1m maç başından olsa 700 de başarı primi yıllık 7.9m'e geliyor. çok fazla değil mi ne olursa olsun

Doruk rahatlatayım seni. Cepten çıkıcak parayı şöyleye çevir.

14M euro Bonservis. 3.2M Euro yıllık garanti 25bin maç başı 700.000 euro başarı primi.

Bak dünya yıldızını Mehmet Topal parasına oynatmış oldun.
Sosyal ağlarda paylaş

şınaydere daha ucuza getirdiğimiz doğru ama

adamın fiyatı düştü zaten hep.

27 milyon euro ya mı reale

15 milyona intere

8 milyona gs

yıllık ücretinin de azalması normal yani.

galatasaraydan sonrada 3 milyona amerikaya falan gider
Sosyal ağlarda paylaş

Biletleri kendimiz satıcakmışız artık gg biletix.

applev0dka said:

abi sen az sakinles ya .d her mesajda bisey ispatlama cabasi falan. ben sundan genc yasli olcak demedim. yonetimler 2 yil ister futbolcular 3 ister dedim.

amo o golunce kuytla blolol
daha gelmemis adami savunmaya gerek yok. hepsi ayni kafada

Adam yaşlanmış olmayacak çünkü onu anlatmaya çalışıyorum. 32-33 yaşında eski dünya yıldızı getirmiyorsun ki, Quaresma'yı da satabilirdi Beşiktaş biraz akıllı idare etseydi durumu, bu klasta adamları 27-28 yaşında getirir iyi idare edersen yatırdığın parayı kurtarabilirsin bile.

Niang mesela en güzel örneklerinden bunun...
Sosyal ağlarda paylaş

Sneijder dikkat eder valla forma numarasına, Van Der Vaart'la kavga etmişlikleri var milli takımda 10 numara için :)

Benzer olayda Gallas Chelsea'dan ayrılmıştı 13 numarayı ona sormadan Ballack'a verdiler diye. Sonra Arsenal'e gidip 10 numara giydi. Ballack da sözleşmeye yazdırmıştı 13 giyerim ama ona göre diye. Fazla takıntılı olabiliyor oyuncular.

Öte yandan bi oyuncuya "forma numaranu bu adam giyecek verir misin" demek de direkt o adama "bu adam önemli sen zaten önemsizsin" demek oluyor, ayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben basında dolanan o 6 milyon imza parası olayına inanmıyorum. 4 milyon + 25bin maçbaşı + başarı bonusları mantıklı. Bu arada başarı bonusu denen şeyler Lig şampiyonluğu 250k ve Avrupa Şampiyonluğu 500k gibi şeyler. Yani zaten şampiyon oluyorsak herhangi birinde alsın tabi bonusunu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...