Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Evet, nihayet biraz geç de olsa 3. başlığa GS de geçti.

Bir önceki konu:

http://forum.paticik.com/read.php?29,6426563,page=140#msg-6679879

En son konuşulanlar:
- Sneijder - Galatasaray iddiası
- Ribery nostaljisi
- Devre arası transferleri

Son mesaj:

Rewendor said:

Cons said:

riberyi bu arada haim fresco evine gidip beyzbol sopasıyla tehdit etmiş fdşlbmöfdl

Haim Fresco değil ya bi 2 metrelik zenci avukatı mı ne...

Hatta mahkemede "Tamamen iftira. 2 metrelik adamım, Ribery'nin eti budu belli, onu dövmek istesem beyzbol sopasına ihtiyacım yok." diye savunmuştu kendisini.

Buradan devam.
Sosyal ağlarda paylaş

Bülent Timurlenk kendi görüşünü açıklamış twitter'dan.

- GS Inter'le anlaşmış ama daha futbolcuyla yeni irtibata geçmiş.

- Dış transferde FB önce futbolcuyla GS ise kulüple anlaşıyor, GS'ninki hatalı, önce futbolcuyu ikna etsen elin güçlenir. Tabii futbolcuyla konuşmak için bir izin isteyecen, yoksa ayarttın diye salarlar uefayı üstüne.

- Sneijder Inter'de kulübün içinde değil şu anda kapının önünde.

- Eğer İngilizler isterse zaten şans kalmıyor.

- Inter'de 6M € alıyor adam, sözleşmesini 4.5M €'ye düşürmediği için kadro dışı. E bu adamı sen 3-4 vererek getiremezsin demek ki.

- Parasını ödersen, İngiliz de istemezse gelir. Ama pahalıya patlar.

- GS alacaksa demek ki tek forvete dönecek (buna katılmıyorum ben, bugün zaten kanat gibi oynamayan Baytar, Çolak gibi adamların yerine de oynatılabilir şablon bozmadan)

demiş.
Sosyal ağlarda paylaş

ünal abi,

öğrenemedin bu işi, önce borsaya bildirecen , sonra basına açıklama yapacan, yoksa yine cezayı yiyecen

ayrıca,

almayacağın adamı ne diye borsaya bildiriyorsun, kendimi mi kandırıyorsun yoksa beni mi deniyorsun ?

bak yine günler,haftalar gelip geçiyor, kar kış bastırdı arabalar yollarda kaldı, bizim gözümüzde...

inşallah yapacan yine transfer, olmadı ara abdülrahimi de bulsun yine bir fruko gazoz
Sosyal ağlarda paylaş

şaka bi yana geleceğini sanmıyorum ben.adam daha 28 yaşında daha geçen yıl manu bu adamı alabilmek için kıçını yırttıda inter inat etti bırakmadı.

daha sezon başında melo için çingenelik yapan,hatta çeşitli transferlerden vazgeçen yönetim bu adamın yıllık ücretini nasıl ödeyecek çok merak ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

BiTcH_oFBaT said:

GS'nin bu yönetiminde biraz maniplasyonda var. Hisseleri arttırmak için borsaya bildirmiş olabilirler. Bu ilk değil çünkü..

Bu arada Afellay 2 ay yokmuş. GS'deki bal bende olacaktı...

abi hayalgucune hayranım senin ya.

sesli düşünüyorum. başka ne sebebi olabilir ki? varsa, söyle bilelim.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

toggie said:

BiTcH_oFBaT said:

GS'nin bu yönetiminde biraz maniplasyonda var. Hisseleri arttırmak için borsaya bildirmiş olabilirler. Bu ilk değil çünkü..

Bu arada Afellay 2 ay yokmuş. GS'deki bal bende olacaktı...

abi hayalgucune hayranım senin ya.

sesli düşünüyorum. başka ne sebebi olabilir ki? varsa, söyle bilelim.

Çünkü Galatasaray A.Ş. halka açık bir şirket ve bu sebepten yaptığı görüşmeleri KAP'a bildirmek durumunda. Aynısını FB de yapıyor, BJK de yapıyor.

http://www.kap.gov.tr/yay/Sorgu/SorguBildirimSonuc.aspx?kaynak=slink&sirketID=1383&paketTipi=-2
http://www.kap.gov.tr/yay/Sorgu/SorguBildirimSonuc.aspx?kaynak=slink&sirketID=958&paketTipi=-2
http://www.kap.gov.tr/yay/Sorgu/SorguBildirimSonuc.aspx?kaynak=slink&sirketID=881&paketTipi=-2
Sosyal ağlarda paylaş

bitch of bath kusura bakma abi ama bilmeden yorum yapıyorsun gibi geliyor bana.

bir takım diğer takımdan herhangi bir oyuncu almak istediğinde;

1- takımla herhangi bir görüşme yaparsa borsaya bildirir,

2- takım ile anlaşılırsa oyuncu ve menajeriyle görüşme başlar,

3- takımla hiç görüşmeden oyuncu ve menajerini ikna edip bağlı bulunduğu kulübe ödenecek tazminatta anlaşmak.

4- takım ve oyuncu ile anlaşılıp ödenecek miktarlar da kesinleşirse tekrar borsaya bildirilir.

3. seçenekte kulüple görüşmeden de oyuncuyu transfer edebilir. örnek burak yılmaz (takımıyla sözleşmesi sona ermediği için takımına tazminat bedeli ödendi), selçuk inan (takımıyla sözleşmesi sona erdiği için takıma herhangi bir bedel ödenmedi)

yapılan bir usulsüzlük yok yani içiniz rahat olsun bu konuda.

said:

03.09.2012 12:48:24 FENER FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş. ÖDA Özel Durum Açıklaması (Genel) Chelsea Futbol Kulübü oyuncusu Raul Meireles'in Kulübümüze transferi için görüşülmelere başlanmıştır.

said:
03.09.2012 23:29:33 FENER FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş. ÖDA Özel Durum Açıklaması (Genel) Chelsea Futbol Kulübü oyuncusu Raul Meireles'in Kulübümüze transferi konusunda taraflarla anlaşmaya varılmıştır.

gördüğün gibi ilk olarak "biz bu adamlarla görüşüyoruz beyler haberiniz olsun", sonra da "anlaştık hadi hayırlı olsun" deniyor. en basit haliyle bu kadar anlatabildim, umarım aydınlanmışsındır.
Sosyal ağlarda paylaş

kulübüyle önce bi görüşüyorlar, eğer ciddi seviyeye gelirse kap'a bildirip oyuncuyla görüşüyorlar. yoksa tabi ki de 20 oyuncu için nabız yoklamıştır kulüpler.

lakin şöyle bir durum var ki, dün ağzından kaçırmasaydı ünal aysal, henüz bu aşamada piyasaya bildirilmezdi sneijder.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...