Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the Teyze

Joker

Öne çıkan mesajlar

nazım hikmet sorusuna harcamasaydı jokerlerini teyzem acele edip çok rahat çıkabilirmiş üstlere. öteki savaşlarda zaten biz topraklarımızı koruduk nazım hikmet niye sorsun nereye gidiyosun diye, bide yaşadığı dönemden falan yürüse her türlü bulurdu cevabı. neyse yinede almış teyzem bi pazarda aldığı parayı
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

heç sorulara bok atmayın bence. benim mal mal baktığım çok soru vardı. bulgu, galp ve o sesli soru filan direk yalan oldum oralarda

bigudi biraz kadın sorusuydu bizim evde onun makinesi vardı ben ordan biliyodum ama maşa da yanıltıcıydı biraz. ama o düzlemeye yarıyo galiba bukle verenleri de var.

garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar direk net cevap =)

sesli soru biraz sıkıntı ben arif sağ diye düşündüm c ile d değildi bariz zaten joker harcatırdı o soru. ama onun dışındakiler ilkokul sorusuydu baya =) hijyen hariç.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bir pazardan 30+ milyar diyo, bazen 90-100 milyar diyor. Herif "tabi bunlar masrafları çıkınca değil mi" dediğinde "hayır masrafı emek işte ot topluyorum satıyorum" falan diyo.

Teyze marijuana mı satıyor ne yapıyor, bir pazarda 30 milyar gelir ne lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Xeph said:

Abi bir pazardan 30+ milyar diyo, bazen 90-100 milyar diyor. Herif "tabi bunlar masrafları çıkınca değil mi" dediğinde "hayır masrafı emek işte ot topluyorum satıyorum" falan diyo.

Teyze marijuana mı satıyor ne yapıyor, bir pazarda 30 milyar gelir ne lan.

lolsrs?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...