Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sony Xperia Z

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Seele said:

kimyasal madde ile alakali sanirim. cünkü ben normal Z ile (z1 degil yani) defalarca denize girdim. su alti cekim yaptim bazen 2 metreye varan derinlikte. herhangi bir sorun yasamadim.

das.

kirlendikce bulasik kopugu ile yikiyorum duruluyorum.
hicbisi olmadi.

tabii bunu ayda 2 fln yapiyorumdur max.
Sosyal ağlarda paylaş

son güncellemeden sonra. Evden pek çıkmadım, wireless devamlı açık , toplamda 15 falan telefon görüşmesi var vs. Aldiko ile bi 60 sayfa falan kitap okudum bir de, aşırı bir kullanım yok ama iyileşti pil dayanımı

google konum bildirme servislerini de kapatsam iyice artacak sanırım. çok pil yiyor şerefsizler :

Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

ahize dediğimiz kulağı dayadığımız kısımsa, bende de var. ses gelmiyor, iki tıklatınca o tarafa ses gelmeye başlıyor. yedek telefon olsa elimde garantiye yollıycam da idare ediyorum şimdilik handsfree ile falan çalışmamazlık ettiğinde.

evet ben garantiye yollayacağım ya ahize cidden sıkıntı oluyor ancak bu yazılımsal bişey sanırım android telefonların çoğunda var kız arkadaşımın samsung onda da oluyor.
ben arka kapaktan şikayetçiyim açıldı ve kameraya toz doluyor kamera doğru düzgün çekmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
z1e geçtim, geçmez olaydım. allah zyi korusun. xperia z ile hiç sorun yaşamamıştım 9-10 aylık bi kullanımda. kardeşe devrettim ve z1e geçtim. geçmeyin abi. gerçi belki de 4.4 ile ilgili sorunlardır fakat dokunmatik tekliyo, applerden çıkarken bi önceki app kapanıp açılıyo ve kamerası donuyo nadir de olsa. bok gibi z1. xperia z en iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...