Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pirate 101

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

ehememeheh, mmorpg.com tarafindan (oyuncularin oylari ile) yilin oyunu secilmis bu oyun. 1-2 ay once denemistim oynanabilirligi cok iyiydi oyunun :)

kosun oynayin hemen.

https://www.pirate101.com

http://www.mmorpg.com/showFeature.cfm/loadFeature/6986/2012-Players-Choice-Winner-Announcement.html

bitmisiz biz yilin oyununu bu seciyorsa millet gelecek kotu :(
Sosyal ağlarda paylaş

eglenceli, oynanabilirlige sasiracaksin cok iyi wow gibi.. ama iste yanina eleman alacaksin tavuk adam, tilki kadin, geyik vs. orasi acaip.

ama gemin oluyor gemine tayfa ekliyorsun arkadasinin gemisine tayfa oluyorsun vs iyi yani.. birde stratejik savaslar, homm gibi.

fazla cocuksulugu haric iyi oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

fazla oynamadim bende tutoriali gectim o kadar, ama sanirim gemini gelistirebiliyorsun, arti takimini gelistiriyorsun, takim savasida heroes of might and magic ile ayni.. oynanabilirlik cok iyi grafikler cartoon, ama bu firmanin diger oyunuda wizard101 ilk basta bu ne falan diyorsunda sonrasinda oyunun aslinda o kadar basit olmadigini anliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

seçilecek kadar iyi mi bilemem ama bir f2p e göre iyi oyun. ha ciddi bir oyun mu? değil tabii ki de. gördüğüm kadariyla gemi kombatı çok kötü. ben daha çok pirates tarzı bir gemi kombatı bekliyordum. diğer yönden seslendirmeler, karakterler çok güzel. animasyonlar gayet eğlendiriyor, belki ilerde sıkıcı hale gelebilir ama adamlar güzel yapmış hakkını yememek gerek.

yerdeki kombata gelince, ilk başlarda basit ve sıkıcı geldi. fakat sonralarında daha eğlenceli ve challenging hale geliyor. moblar basit değil ve baya yüksek dmg vuruyorlar. senin ve companionların abilitylerini doğru kullanmak ölüm kalım arasındaki fark olabilir. en güzeli kalabalık kombatlara girebiliyorsun, baktın yanda bir grup kapışıyor hop dalıyorsun. bir ara disney'in bir oyunu vardı millet pasta fırlattığın baya hasta gibi aylarca oynamıştık. aklıma o geldi direk. itemization var, baya 10 slotlu falan. o da bir artı. ayrıca sanırım abilityleri falan da geliştirebiliyorsun.

hani ciddiye alınıp full time oynancak bir oyun değil ama eğlenceli kahve yudumlarken arada sırada oynanabilir bir oyun.

ps. millet çok ciddi rp yapıyor asdadsad
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

hani ciddiye alınıp full time oynancak bir oyun değil ama eğlenceli kahve yudumlarken arada sırada oynanabilir bir oyun.

abi nası bi hayatınız var çok merak ediyorum. kahve yudumlarken arada oynanabilecek bir oyun ne la? yazar olsan "sıcak kahvemi yudumlarken kalemimden dökülen mürekkebin kokusu kahvemin tadını bastırıyordu" felan desen tamam da oyun lan. en fazla ne kadar sofistike olabilir ki
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

bingildak said:

abi nası bi hayatınız var çok merak ediyorum. kahve yudumlarken arada oynanabilecek bir oyun ne la? yazar olsan "sıcak kahvemi yudumlarken kalemimden dökülen mürekkebin kokusu kahvemin tadını bastırıyordu" felan desen tamam da oyun lan. en fazla ne kadar sofistike olabilir ki

starcraft oynarken kahve falan yalan oluyo. var böle bişi, kahve yudumlanırken oynancak oyun diye.
Sosyal ağlarda paylaş

initial kombata giren kişinin karşılaştığı mob sayısına göre +companion geliyor. fakat encounter'a sonradan eklenenlerin companionları katılmıyor. mesela 3 moba dalıyorsan tek başına 1 companion geliyor senle, 7 moba dalıyosun 3 companion. initial adam girerken mob / counter sayısı ayarlandığı için artı olarak companion eklemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

MMORPG ciddiye alınacak bir yer değil 2008'den (= ekonomik kriz )itibaren kalitesi serbest düşüşte ,aten geçen yıl SWTOR 'u yılın oyunu seçti editörleri burdan anla durumlarını .Üyelerine gelince troll + '' social media marketer '' grubu oyundan oyuna geziyor .

Kanuni said:

http://www.mmorpg.com/showFeature.cfm/loadFeature/6986/2012-Players-Choice-Winner-Announcement.html

bitmisiz biz yilin oyununu bu seciyorsa millet gelecek kotu :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...