Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

ya tanju'ya inanip da aykutu kotulemek kadar sacma birsey de olamaz yalniz. tanju lan bu.

Fiz bitek Tanjunun açıklamaları yokki, başka söylenenlerde var uzun yıllardır ve ortada olan gördüğümüz şeylerde var.
Zamanında Sakaryalılar grubunu bile Oğuzun arka planından aslında Aykutun yönettiği, Aykutun içten pazarlıklı olduğu için tepkilerini göstermediği söylenir hep, yeni değil ki bunlar

ve Aykutun küfür kıyamet kovulmadan gitmeyeceğine de inancım tam, zira Azizin işi artık inada bindirdiğini biliyor, takımdaki lider karakterli oyuncuları da postaladı.
Kalanlardan kafaladığı Selçuk Bekir gibilerle de paso hocamızı seviyoz gitme tülayyy yaptırıyor işte oh mis.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

bu arada;

dia 6.5 milyon euro'ya geldi, 2 yil sayisiz sans buldu, 4 milyon euroya gitti
niang 8 milyon euro'ya geldi, 7.5 milyon euro'ya gitti
emenike 9 milyon euro'ya geldi, 10 milyon euro'ya gitti
andre santos 5 milyon euro'ya geldi, 7 milyon euro'ya gitti
stoch 5 milyon euro'ya geldi, 10 milyon dedigin anda satarsin.

hala kadroda olanlar;
meireles, krasic, yobo, baroni, sow, kuyt, stoch, bienvenu.

o farkin o kadar yuksek olmasinin sebebi yerli oyuncularin maliyetleri. bu sene; ulkede olmayan turk sol beklerin en iyisine 3.5 - 4 milyon euro verdik, valencia'nin onliberosuna 4.5 milyon euro verdik, gelecek vaat eden ortashaya 1.5 milyon euro verdik. gecen sene; ulkenin en iyi iki turk genc stoperinden birine (digeri de serdar aziz), 4.5 milyon euro verdik, gelecegin gokhan gonul'u olarak gosterilen orhan sam'a 3.5 milyon euro verdik, 2 kez ayagi kirilan sezer'e 2.5 milyon euro verdik. onceki sene, hala takimda oynayan caner'e 2 milyon euro verdik. bu kadar verdigimiz paralar. bi de aykut kocaman'in sportif direktor oldugu sene var ki, daum da sagolsun o sene turk transferleri facia; ozer mehmet gokhana 16 milyon euro verdik.

baktigin zaman yabanci transferlerdeki tek hata bienvenu dersin, bir de bu haliyle baktigin zaman krasic. kalan hepsi dogru. hepsinden kar ederek / 1-2 yil oynatip cok az zararla satmissin. transferlerin nesi hataliymis ya

Transferin nesi hatalı?
Transferin doğru olması sadece maddi değil saha içine yansıma ile de ölçülmez mi?

Aykut Kocaman bu takımın yıllardır transferleri ile ilginenen adam. Sonuçta Daum döneminde de senin de bildiğin üzere transferleri Aykut Kocaman yapıyordu.
2013'e geldik. 1 defa dahi "Kadromuz tamamdır." demedi. "Eksiklerimizi gidereceğiz. 3 adam daha alacağız. 5 transferle bu takım olacak. Aldığımız oyuncular şu zaman adapte olacaklar bu zaman tam verim alacağız vs vs...."

Klişe olacak ama tabii ki Fenerbahçe'de transfer bitmez. Ama bunca yıldır Fenerbahçe taraftarı kaç defa kanser puanı kazandı bilinmez. Bunca yıldır transferden ortaya çıkan futboldan memnun olan kaç taraftar var ki?
Sosyal ağlarda paylaş

buddha'nın dediğini diyorum ben işte. ayrıca aykut kocaman'ın söylemi değil transfer yapmak, aziz yıldırım'ın söylemi. aykut kocaman daha önce, meireles transferini istemiyordu kendi. içimizden oyuncuları yetiştirmeliyiz, transfer kolaylığına kaçmamalıyız diyordu.

ha, aziz yıldırım'a karşı dik duramamasını savunmuyorum, taktik veremeyişini savunmuyorum. ama yani yanlış yerden vuruyorsunuz adama, komik oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

"Tatar Ramazan" said:

Özgürün olay parlama falan değil yalnız, adam zaten Fener altyapısındandı ve hep Fenerde oynamak istedi.

Ama Fenerbahçe hep bu tip oyuncuları da heba etti. Yetersiz buluyorsan neden alıyorsun?
GS'de Furkan örneği..

Yahu Furkan dediğiniz adam daha geleli 3 ay oldu, 20 yaşında çocuk. Hatta belki daha genç. Dur bi bekle, bi yontulsun hele.

Mehmet Topal GS'ye geldikten sonra 1.5 sezon falan ismi bile geçmedi hatırlarsanız, ne maça çıktı ne ismi haber oldu. O arada yüklediler yüklediler adamı, sonra bir anda takımın da milli takımın da değişilmezi oldu, ardından da o kadar sakatlığa rağmen Valencia'ya gitti.

Özgür Çek'e gelince. Anadoluda fena oynamıyordu adam, frikik falan da attırıyolardı buna, iyi gözüküyordu. Fener'in havası suyu mu yaramadı, takımdan kesilince mi çok düştü, büyük takımı mı kaldıramıyor yoksa gerçekten kötü adam da anadoluda mı iyi gözüküyordu bilemiyorum. FB'deki performansı hakkında da çok bilgim yok açıkçası, pek maçını izlemedim, izlediğim maçlarda da oynamadı.
Sosyal ağlarda paylaş

stoch emenike takasi da sacma, emenike afrika kupasina gidecek. kaldi ki ilk 11 forvete ihtiyacimiz yok bence. ne de olsa 4-3-3 ten vazgemicek aykut kocaman.

bize stoch yerine devamliligi olan bir sol acik lazim. sol acik gibi de degil inside forward gibi oynayan biri aslinda. messi gelse uyum saglar mi emin olamadim ama ronaldo olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Lig TV muhabiri Loran Vayloyan'ın verdiği bilgiye göre hucüm hattına yönelik, asist ve golleriyle takıma katkı yapacak bir oyuncu ile ilgilendiklerini söyleyen Aykut Kocaman,

"Yöneticilere iki isim verdim. Bu transfer kolay gerçekleşecek bir transfer değil. Takımında ilk 11'de oynayan, direk katkı verecek bir oyuncudan bahsediyorum. Zor olduğu için olsa bile kampa yetişebileceğini sanmıyorum. Bunun yanı sıra kenardan hucüma katkı yapabilecek bir başka oyuncu için de arayışlarımız var." ifadelerini kullandı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...