Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Fenerbahçe'nin transferi için görüşmelere başlandığını borsaya bildirdiği Montpellier'in futbolcusu Younes Belhanda için Fransız kulübün başkanı Louis Nicollin'den yine çarpıcı bir açıklama geldi.

Montpellier Başkanı Louis Nicollin, L'Equipe gazetesinin internet sitesinde yer alan açıklamalarında Belhanda'nın çıkış izni olduğunu belirtirken, "Türkiye'den başka onu kim ister bilmiyorum. Türkiye finansal garantiler açısından çok komplike. Türkiye'ye gitmeyecek, bu mümkün değil. Ben futbolcularımı sadece İngiltere ve Almanya'ya satıyorum. İspanya'ya bile Barcelona ile Real Madrid dışında satmam" ifadesini kullandı

aslında iyi topçu ama çok gaza getiriyor adam
satcak 15 milyon euroya
ülke ekonomisi için tehlikeli
Sosyal ağlarda paylaş

Garanti mi istiyorlar ödeme için ? Ticarette olabilir böyle şeyler gerçi ama UEFA cezaları yapıştırıyor bir terslik olursa zaten.

E yapsınlar bir banka garantisi alsınlar

İş bankasının garantili çek reklamı gibi olmuş lan durum öyleyse hahaah , iş bankası sponsor olsun bu duruma da
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Galatasaray'ın yeni transferi Wesley Sneijder, TT Arena'da kendisini sarı-kırmızılı formaya bağlayan 3,5 yıllık sözleşmeye imza attı. İmza töreninde konuşan Hollandalı oyuncu, "Türkiye'de sadece Galatasaray'dan teklif aldım" dedi.

ya bu TIHIHIH.. yapan insanlar vardı adama teklif veren tek takım galatasaraymış neyine tıhıhı bu. adamın orda ne feneri yahu bana fenerden teklif gelmedi tıhıhısını iyi kullanmıs baska sekillerde çakallar =)
Sosyal ağlarda paylaş

Şükrüye gelince tıhıhı yı görür.. yok ama sneijder prof ve kariyeri çok dolu bi adam hiç bi kulubu o sekilde aşagılayacak adam degildir.belli temiz yüzlü çocuk.. ama bi tur tıhıhı yaptırırız ona şükrü saraçoglunda.
O Tıhıhı muhabbeti bizim elimize güzel koz olur =P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...