Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

ya bu arada şu ödüllere bakarken ilginç bir şey gördüm ya

said:
Ligue 2

Player of the Year

Year Player Club
1994 Jocelyn Gourvennec Rennes
1995 Tony Vairelles Nancy
1996 Marcel Dib Marseille
1997 Thierry Moreau Toulouse
1998 Stéphane Pédron Lorient
1999 Kader Ferhaoui Saint-Étienne
2000 Mickaël Pagis Nîmes
2001 Santos Sochaux
2002 Alain Caveglia Le Havre
2003 Cédric Fauré Toulouse
2004 Xavier Gravelaine Istres
2005 Bakari Koné Lorient
2006 Karim Ziani Lorient
2007 Yoan Gouffran Caen
2008 Guillaume Hoarau Le Havre
2009 Paul Alo'o Angers
2010 Olivier Giroud Tours
2011 Sebastián Ribas Dijon
2012 Jérôme Rothen Bastia

Ligue 2'de yılın futbolcusu seçilen adamların hepsinin kariyerleri 2-3 yıl sonra tavan yapmış. Rothen'i Alo'o'yu vs. saymazsak. Gravelaine öncesini de hatırlamıyorum gerçi asdfsda

Direk kap, bakma hiç asdfsad

Giroud mesela 2 milyona mı ne Montpellier'e gitmiş. 12-13'e Arsenal'e sattılar. 2 senede ikinci ligden orta çapta Fransız kulübüne sonra İngiliz devine...
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

yargıtay kararına göre hiç belli olmaz emenikeyi de içeri atabilirler sdgsdg. ben olsam gelmem. zamanında zaten bu yüzden gitmedi mi

psikolojisi bozulmuş ondan gitti. içeri alınacak olsa yaka paça tutar getirirler zaten rusyadan =)
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

DoruK said:

sneijder'in yolanteye yaptıklarını fener'e de yapması temennimiz ^^

vibratör kullanıyomuş yolanthe yenge sneijderin üstünde, darısı başınıza inş. gerek kalmaz bizde ama sdsfds
çok zorlama olmuş be abi, biraz daha düşünseydin üzerinde dsgfds
Sosyal ağlarda paylaş

ayyaş fezo piyasa yükseltçem diye karıştırmış ortalığı yine

Fransa Ligue 1 takımlarından Montpellier'de forma giyen ve Fenerbahçe'nin transfer listesinde bulunan Faslı yıldız Younes Belhanda'nın durumu hakkında Montpellier başkanı Louis Nicollin'den bir açıklama daha geldi.

Fenerbahçe'nin görüşmelerin başladığını borsaya bildirmesinin ardından Niccollin, Belhanda'nın sarı-lacivertli takıma gitmeyeceğini söylemesi kafalarda soru işareti oluşturdu
L'Equipe internet sitesine bir röportaj veren Nicollin, Fenerbahçe'nin Belhanda'nın transferi için resmi açıklama yapması hakkında gelen soruya verdiği cevapta, "Belhanda'yı Fenerbahçe'den başka kim istiyor bilmiyorum ama finansal garanti açısından da oraya transferi karışık bir durumda. Belhanda Fenerbahçe'ye gitmeyecek, bu imkansız. Ben sadece Almanya'ya ve İngiltere'ye oyuncularımı satarım." diyerek herkesi şoke etti.
Nicollin açıklamasını devamında ödedikleri maaşların çok olduğunu belirtti ve "Ödeme yükümüzü azaltmamız lazım. 32 oyuncumuz var ve bu beni zorlamaya başladı. Şu an asıl hedefimiz ligde kalmak." şeklinde konuştu.

Olay başkan Nicollin'in bu açıklamalarına rağmen Fenerbahçe'ye yakın kaynaklar ise sarı-lacivertli kulübün transferi bitirme noktasında olduğu, Montpellier başkanının açıklamalarının transferin seyiri için bir şey değiştirmeyeceği görüşünde...

Fransız başkan ayrıca Newcastle United'a transferi neredeyse kesinleşen Mapou Yanga-Mbiwa ile ilgiliyse çok sert ve argo sözler kullandı ve genç oyuncunun Newcastle United tercihinin iyi bir seçim olmadığını söyledi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...