Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

adamı madam ederiz!111!!bir

Fransa'nın La Provence gazetesine konuşan Montpellier başkanı Louis Nicollin, önceki pazarlığa yanaşmaz ve agresif açıklamlarının aksine daha uzlaşmacı bir tavır takındığı dikkatleri çekti. "Younes Belhanda için sadece tek bir teklif var." diyen Nicollin, "Sadece tek bir sıkıntı var, Fenerbahçe parayı üç yıl içinde ödemek istiyor. Bu konuda topu bize atıyorlar." dedi ancak müjdeli haberi de verdi; "Fenerbahçe şimdi daha uzlaşmacı bir tavır takınmış durumda. Görüşmeler böyle devam ederse Belhanda transfer olabilir." dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Benmiydim bilmiyorum da ben de söylemiştim. Geçen sene %70 maçlarını izledim Montpellier'in adam gerçekten çok iyi ama etrafının da ayak uydurması lazım. Pası attığında koşan olmazsa beklediği pasları almazsa inanılmaz sinirlenip bodos kart görebiliyor. Hakem kararlarına falan da çok agresif Emre'nin eksikliğini hissettirmez o derece :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sow

Stoch Belhanda Kuyt

Topal Meyreleş

Hasan Yobo Serdar Gökhan

Volkan

6 yabancılı böyle olabiliyor kadro ve anlaşacak alıp verecek adam açısından Stoch da çok iyi partner olur Belhandaya, teknik adamlar sever anlaşacağı benzerlerini. Umarım Caner yetosunu Stocha tercih etmez Aykut, malum pek seviyor.

Serdara da artık devamlı forma verip parlatması lazım hazır adam sağlam ve çıkıştayken, yoksa Bekir aman yarabbi...

Baroni Krasiç dışarda kalıyor bu kadroda, belki de 2. devreler için daha iyi olur bençte iş yapacak adam olması, ama Krasiç gider sezon sonu paso yedek kalırsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

http://www.htspor.com/futbol/haber/812718-belhanda-kararini-verdi

adamlar maaşını indirmiyor diye sneijderi satıyor; 8 milyon bonservis+6 milyon yıllık , aşağı yukarı 14 milyon para kurtarıcaklar sneijderden sonra da gidip 15 milyona belhanda 2-3 de yıllık ona vericekler. eğer ileride yıldız olur 20 25 e satarız diye düşünmüyorlarsa saçma bir haber olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...