Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soner Yalçın tahliye edildi

Mino

Öne çıkan mesajlar

Cemaat'in mali kaynaklarını finanse eden güçlerden bahsetmiş olabilir.

Bu arada dış güçler derken ülkeler yerine (yok ABD, yok İngiltere vs yerine) ülke içi egemen güçlerden bahsetmek lazım. Aynı ülkede gelişen olaylar, üniter bir şekilde oluşmuyor.

Daha detaylı olayları dinlendikten sonra kendisi yazar diye düşünüyorum.

Edit:

''baksanıza, başbakan erdoğan bile kendisinin dinlendiğini, ofislerinde dinleme cihazı, böceklerin bulunduğunu açıkladı. şimdi sıra bu böceği yerleştiren kötülük merkezini ortaya çıkarmaya geldi. buradan açıklıyorum, biz bu tertipçileri biliyoruz. yazdık ve 2 yıldır da bu mahkeme salonundan haykırıyoruz.

bu tertipçiler, deniz baykal'a kaset komplosu yapanlardır. bu tertipçiler, 10 mhp'liye seks kaseti komplosu kuranlardır. komplo yapacağı kişinin telefonunu dinleyecek, adım adım takip edecek, gizlice evlere girip kamerayı yerleştirecek, görüntüleri kaybedecek, yurt dışından internete sızdıracak ve hiç yakalanmayacak! böylesine bir tertibi kim yapabilir? sırtını devlete dayamadan, devletin istihbarat olanaklarına sahip olmadan bu tezgah kurulabilir mi, yapılabilir mi? türkiye'nin merakla aradığı asıl derin devlet işte budur.''

Demiş kendisi, devlet içi güçler bir bayrağa indirgenmemeli derken, tercüman olmuş resmen dediklerime.

Çatışan "klik"ler var, bunları ortaya çıkarmak asıl yapılması gereken.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Cemaati de kullanan daha büyük bir yapıdan bahsetmiş de o yapı cidden Tayyip Erdoğan'ı gözden çıkardı mi onu düşünmek lazım.

Özgür kalması iyi oldu tabi de bunca senenin hesabını kim verecek. Yazık günah.

Asıl acı mevzu, birilerinin başa getirilip gözden çıkarılabiliyor olması, bir devlet bunu içine sindirmemeli. Kurucu düzen lazım, taşeron olmayanından.

Ne zaman bu sona erer, ülke o zaman toparlanır.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan bari burda bu kadar dezenformasyon donmesin

bu yasanan olay o kadar yuzkizartici bir olayki, mossadin oslo gorusmelerini MIT in burnunun ucundan sizdirdigi yetmedi, MIT ajanlarini kendi ulkelerinde duz karakol polisine yakalattiklarida yetmedi simdi herifler bizzat basbakanin odasina kadar girmis

resmen alay ediyorlar bizimkinle
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Hedef Basbakan dogru, zaten Cemaat ile de arasi cok bozuldu AKP'nin. Secimlerde AKP'nin tek parti olmama ihtimali yuksek bence ama gerisi n'olur bilmiyorum. Sapina kadar Cemaatci Gul ile de aralari bozulmaya basladi zaten. Asil guc AKP'nin arkasindaki AKP'yi istemiyor artik.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

bu yasanan olay o kadar yuzkizartici bir olayki, mossadin oslo gorusmelerini MIT in burnunun ucundan sizdirdigi yetmedi, MIT ajanlarini kendi ulkelerinde duz karakol polisine yakalattiklarida yetmedi simdi herifler bizzat basbakanin odasina kadar girmis

ek olarak cemaatleri bu kadar gozunuzde buyutmeyin B)-
Sosyal ağlarda paylaş

suçsuz yattığı 2 yıla yakın zamanın hesabını umarım bir gün birileri sorar. umarım şu an silivride, hadımköyde, hasdalda ve türkiyenin başka cezaevlerinde ergenekon, balyoz ve başka davalardan suçsuz yere yıllardır hapis yatan tüm vatanseverler önce özgürlüklerine kavuşurlar, sonra da kendilerinin asla hiçbir şeyin geri getiremeyeceği yıllarını çalanlardan hesap sorarlar.
soner yalçın'ı suçlu ilan eden şerefsizler acaba en ufak bir utanç duyuyorlar mıdır? adamlar bilgisayarlarına yapılan müdahale yüzünden 2 sene yattılar....2 sene!!!!!
...........................................................
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

yalnız mossad'ın sızdırdığı kesin mi oslo görüşmelerini ? Gerçi sızdırılması bile infial etkisi yaratmıyorsa bu ülkede hiçbir şey yaratmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Birde hazır oslo görüşmeleri dile getirilmiş, Sızdırılan Oslo görüşmelerinin 5. Oslo görüşmesi olduğunu anlıyoruz, bunun 1. ve 2. görüşmeleri ne zaman ve kim tarafından yapıldı ? hatta 3. ve 4. görüşmelerde var Bunu merak ediyorum, bu konuda bilgisi olan var mı ? Araştıran var mı ?

edit: 3. değil 5. oslo görüşmeleriymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

neticede master of puppets belli. puppets ve bu puppetların her biri belli. bu arada bu puppetlardan masterla daha fazla içli dışlı olanı var, daha mesafeli olanı var. puppet, puppetı dinler mesela. hele bir tane puppet var ki dizüstü kullanımı mümkün, üstelik kendiliğinden salya sümük ağlayabiliyor. işte o dizüstü puppetın her yerde gözü-kulağı var diyorlar. neden bir başka puppetı izlemesin-dinlemesin ki? B)-
anlaşılır olduğumu düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...