Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İhtiyacıma Yönelik Tablet

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Is kullanimi icin iOS daha uygun bence; Office² HD kullaniyorum ben, Microsoft'un sitesinde endorse ettigi ofis programi bu iste, uyun acisindan cok iyi Microsoft Office ile. Skydrive uyumu olmasi da cok isime yariyor. Daha iyisi Surface yani. Excel ile isim olmuyor ama okuldan neredeyse her gun bir Word ya da PowerPoint belgesi geliyor, hepsi ile cok rahat ilgilenebiliyorum. Calisma aracim sirf iOS aslinda, ders calisirken, not alirken, odev yaparken, sunum hazirlayip sunarken... 10 saat pil gitmesi okula gidip gelmeye yetiyor yolda eglenceyle birlikte, isa ciktiginda tum bir is gunu boyunca da yetecektir sana ayni sekilde.

Sunu al bir de yaninda derim ama: http://adonit.net/product/jot/ Ofis kullanimini cok kolaylastiriyor.

Okul evime uzak ayrica, her gun 2,5 saat kadar yolda geciriyorum. Yoldayken genelde cizgiroman okuyorum ya da anime izliyorum. Ikisini de cok iyi hallediyor iPad 2 ekrani. Sadece diz kitap okurken kalitesiz kaliyor ki eReader var o zaman zaten. Gecen hafta Nexus'u olan bir arkadasla benim kullandim manga ve cizgiroman programlarinin benzerlerini aramistim Android'de, tam onlar kadar iyilerini bulamamistik ama yakin programlar vardi iste.

Android ofis programlai acisindan (ozellikle ogrencilere yonelik programlar, not alma programlari filan) yetersiz. Google Drive uyumu cok iyi ama Microsoft uyumunu begenmedim. Daha kotusu Notability gibi seyler yok.

iOS al derim sana. Ekrani yeterli aslinda, 132 ppi iste. Surface sirf ofis icin iyi ama geri kalan seyler icin yeterli degil. Babamda bir Lumia var, market cizgiroman olsun, manga olsun, video olsun, yetersiz durumda. Hepsi icin applar var ama app quality acisindan kotu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kotu yani da var ama. Arkadasin Nexus'unda benzer seyler parasizdi hep, ben bu dedigim applarin hepsine para verdim. Baktimda simdi, kullandigim tek beles applar Pocket ve Flipboard. Hulu, Crunchyroll gibi ucretli servislerin applarini saymiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

İhtiyacını Artes D9702 fazlasıyla karşılar.

Özellikleri

RKCHIP 3066 çift çekirdek 1.6 ghz işlemci
4 çekirdek mali400mp gpu
1 gb ddr3 ram
16 gb dahili hafıza
3g sim kart desteği
jelly bean 4.1 android işletim sistemi
7200 mah pil kapasitesi
OTG, arttırılabilir hafıza
9.7" ips panel ekran
2 yıl yurtiçi garanti

Çoğu testlerde rockchip 3066 işlemcisi tegra 3 ile kafa kafaya ve bazı testlerde geçtiği bile oluyor. Bu durumda neredeyse eşitler diyebiliriz. Benchmark skorlarında da yüksek puanlar alıyor. Misal antutu'dan 10 000 küsür puan alıyor bu nexus 7 ile eşdeğer düzeyde.. Bu donanım ve 4.1 jb ile çalıştıramadığı oyun, program yok. Hem de fiyatı ucuz.. Yurtdışında adı pipo m2 diye geçiyor. Youtube'dan review videolarına bakabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...