Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evlerinde 4 ayda 300 defa yangın çıktı

bck

Öne çıkan mesajlar

Selam,

@Revangelis
Bu olay nereden baksan 7-8 sene önce oldu; ve benim facebook hesabım yok ayrıca kişisel bilgilerimi ve fotoğraflarımı falan da nette paylaşmam, çevremdeki kişilerin ismini zikretmem :)

O zaman için denk gelen bir an için 60 küsür yaşındaki adam nasıl olur da internette araştırma yapacak ki ;)

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Bir çoğu gibi o da kendine menfaat sağlamaya çalışanlardandı. İnsanın kafasını bulandırdıkları için açıkçası uzak durmak gerektiğini düşünüyorum.

Araba sormayla olur ama okul ve kız ismi imkânsız zira 2 olayı da çevremde bilen yoktu; okulu 2 arkadaşım biliyordu sadece(aynı durumdaydık da :P).

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Selam,

Kızın ismini yakın arkadaşlarımdan biri(zaten toplasan 2 taneler) 2 hafta önce benden öğrendi :)

Saygılar

kızın ismi hariç geri kalan örneklerin tümünün senin haberin olmadan ne olduğu belirsiz bir adama verilmiş olabileceğini kabul ediyorsun yani kısaca :p

edit: suçluyuda bulduk dfs
said:

okulu 2 arkadaşım biliyordu sadece

bunlardan biri gerçekten arkadaşın değil ve arkandan işler çeviriyor, yokedilmesi lazım hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

Fox Mulder a gerek yok, James Randi var.

http://www.youtube.com/watch?v=sesamjLNHlU

http://en.wikipedia.org/wiki/James_Randi#The_One_Million_Dollar_Paranormal_Challenge
http://en.wikipedia.org/wiki/James_Randi_Educational_Foundation#The_One_Million_Dollar_Paranormal_Challenge

1964 ten beri devam ediyomuş bi tane bile adam çıkamamış bu arada sdf
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

+18

+18

benden günah gitti

Mümin cinlerden birisini davet edip onunla görüşmek için temiz ve karanlık bir mahalde iki diz üzerine oturarak üç defa Eûzü billâhi mineş şeytânir racîm dersin, sonra yedi kez Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm dersin, sonra mümin cinlere seslenerek: Ey Allah ve resûlünün emir ve yasaklarına itaat eden mümin cinler! Hanginiz bana hayır üzerine yardım ederseniz Allah da ona yardım etsin, der ve bunu da üç kez tekrar eder, sonra ayağa kalkıp kıbleye müteveccihen durarak yedi kez cin suresini (yani Kul ûhiye'yi) okur, sonra sağ tarafa dönerek:
"Ahsenellahü ilâ men ahsene ileyye min ervâhil mü'minîn" der sol tarafına dönerek üç kez: "ye saf dîş" sonra "Bikatlamediyş" söyler sonra da bir kez şöyle dersin:
"Tezdâdu bihâ sirran ve alâ sirriküm. Esselâmü aleyküm eyyühel ervâhut tâhireti min cânnil mü'minîn."
Bu esnada müslüman cinlerden birisinin sana ESSELÂMU ALEYKÜM dediğini işitirsin. ALEYKÜM SELÂM diye ona karşılık verdikten sonra dilediğin şeyi sorup haber alabilirsin. Yalnız duanın şartı: Karanlık bir mahalde yalnız başına okumalısın. Elbisen,bedenin ve oturduğun mahal gayet temiz olmalı. Bu dua defalarca tecrübe edilmiştir. Sahihtir.

cin suresi:
Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlû innâ semi'nâ kur'ânen aceben * Yehdî iler ruşdi feâmennâ bihî velen nüşrike birabbina ehaden * Ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veleden * Ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan * Ve innâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben * Ve ennehû kâne ricâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan * Ve ennehüm zannû kemâ zanentüm en len yeb'asellahü ehaden * Ve ennâ lemesnes semâe fevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben * Ve ennâ künnâ nak'udü minhâ makaide lissem'ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden

Eğer çağırıdğınız cin geri göitmiyorsa onları cinleri geldiğe yere geri yollama. İşte davet edilen cinleri geri yollama. (havas_dualar ve tılsımlar kitabından.)
----------------------------
cinleri dağıtmak için okunması gereken azimet şudur:
"Bismillahirrahmanirrahim. İnsarifû ilâ mekâniküm bârakellahü minküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyetti ves süfliyyeti insarifû ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırûn, bârakellahü minküm ve aleyküm"
Üç defa okunursa davet edilen cinler geldikleri yere geri dönerler

gelmedi lan cin min
Sosyal ağlarda paylaş

paramecium said:

Selam,

Cin'in varlığını ispatlamak fiziksel dünya için zor ama anti maddenin varlığının ispatı gibi bir mantık yürütülebilir.

Annemin kuzeni gayet sağlıklı ama bir o kadar da hovarda bir gençmiş. Askere gittiğinde takçı yapıyorlar bunu. Eğitim için araziye açıldıkları sırada mola verildiğinde gidip klasik olan bir çalı dibine işiyor. Klasiktir destur dememizi söyler büyükler. İşemeyle bu yere yığılıyor. Hâlâ görüştüğü asker arkadaşı gidip kaldırıyor, su falan derken 35 yıldır dili peltek(kekeme değil). Sadece işediği anda bir çığlık duyduğunu hatırlıyor ve sonrası sıfır. Doktorlar olmaz öyle şey dedi ama sonuç ortada.

Bir diğer anım da hoca tabir edilen birinin olduğu ortama gitmem icap etti. Cinlere falan inanırım ama gelecekten haber falan filan inanmam. 'Bu saçmalığa katlanmak zorunda mıyım' diye söylenerek gitmiştim. Adam ile tanıştık, elini sıktım ve gözlerime bakıp söylediği şey 'delikanlı hemen öyle başından saçmalık diye kestirip atmak doğru mu'... Nassı yani derken adam kulağıma platonik olarak sevdiğim kızın adını, okulumu, 2-3 sene daha okulu bitirmemin imkânsız olduğunu (YTÜ makina müh 10 sene :P) falan saydı. Bu arada oraya binip de gitmediğim Audi 80 otomatik vites 1.8 aracımı da güzelce bildi. Nasıl diye sorunca da 'iyi bir istihbarat servisi diyelim' dedi. Olay basit; cinlerin ömürleri insan ömründen oldukça uzundur. İletişimleri ise telepatik olarak adlandırabileceğimiz türden. Size hakkında bilgi almak istediğin kişinin ana-baba ve kendi adı sorulur. Onu bilen bir cinden tüm bilgiler gelir ve o kişiye aktarılır. Cinlerin hafızaları gayet iyi durumdadır. Gelecek tahmini ise şu şekilde işliyormuş; dörtyolun kenarında yüksek bir duvara oturduğunuzu düşünün. kavşağa 90° açıyla yaklaşan iki araç var ve siz onları görebiliyorsunuz ama onlar birbirlerini çevresel engellerden göremiyorlar. Aşağıda da birisi otobüs bekliyor. Siz onların hızlarına ve kavşağa kalan mesafeye göre şöyle bir tahminde bulunuyorsunuz; şu sarı araç kaza yapacak. Ve sarı araç diğer görmediği araca çarpıyor. Siz var olanı aşağıdaki kişiden daha geniş çerçevede görebiliyor ve analiz edebiliyorsunuz. Bu sayede olayı ilerki hallerini tahmin edebiliyorsunuz. Bu görüşe sahip olmayan insanlar için ise gelecek habercisi oluyorsunuz. Sizin falanca akrabanızın kötü bir hastalık sonucu ömrünün biteceği bilgisi ona 1-2 saniye içinde geliyor ama size o bilginin ulaşması belki de 1 gün sürebiliyor.

Sizinle bu bilgiyi paylaşan varlığın iyi veya kötü niyetli olması ise tamamen sizin yolda rastlayacağınız insanın iyi-kötü olmasıyla aynı oranda ihtimal. Bu işe soyunacak olan insanın bilgisi, iradesi önemli kriter. Bu işe soyunmaya çalışıp kendisine kişisel rant sağlamayı hedefleyip telef olan insanlar duydum, gördüm.

Bazı insanların kahve falında kullandıkları yöntem de bu. Annem özellikle bir yazlıkta bir komşusunun evinde kahve içmez fala bakar diye. Kadın tutmuş 'abla ben kahvesiz de senin falına bakayım' diyince 'sakın haee yoksa bir daha kapından içeri girmem' diyerek durdurmuş. Ablam ağızını açınca felaket tellalı gibi herşeyi sayıyor. Kocasının falanca otelde iş yaptıkları şirketten bir kadınla aynı yatağı paylaştığını söyledikleri bir kadın fenalık geçirmiş ama sonrasında aracıyla otele gidince iş üstünde basmış kocasını :P Ben göz göze bile gelmiyorum onunla.

İnanmamak ve varlıklarını inkâr etmek onların gerçekten var olmadıkları anlamına gelmez ;)

Saygılar.

serin hikaye ama senin bilgilerini adama birinin aktarmış olabileceği gerçeğini düşündün mü hiç? özellikle söylene söyle gittiysen birileriyle yolda falan sıktıysan insanları gidip hocaya demişlerdir hocam şuna bi oyun oynayak diye :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...