Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paraya tapan kiz ve durumlar durumlar...

Windrest

Öne çıkan mesajlar

BlueDreams said:

Foruma baktım biraz da wowdaki itemleriyle, UO'daki eviyle arazisiyle hava atanlar arabaları görünce rage açmış biraz ayıp olmuş =))

Ama Maserati yanına ferrari alan bir insan dönüp paticik.com da bişeyler ispatlama yarışına giriyorsa bariz yatak odasına yalnız giriyor demektir...

Girmiyorum emin olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

BlueDreams said:

Foruma baktım biraz da wowdaki itemleriyle, UO'daki eviyle arazisiyle hava atanlar arabaları görünce rage açmış biraz ayıp olmuş =))

Ama Maserati yanına ferrari alan bir insan dönüp paticik.com da bişeyler ispatlama yarışına giriyorsa bariz yatak odasına yalnız giriyor demektir...

Girmiyorum emin olabilirsin.

capsler geliyor mu??
az sonraaaaa.
Sosyal ağlarda paylaş

BlueDreams said:

ne alaka ya, zenginler foruma uye olup, internet basinda gezinip cekirdek citleyip film izleyip seksini yaparaktan sakin bu cumartesi gecirmezmi yani?

Fakirsiniz olm, kiskanmayin lan adami iste. Ne guzelde trollemis zengin edebiyatiyla. Hakkiyla kazanmis etmis, bizim yillarca okul kariyer kasip alamayacagimiz arabalari almis, hayatini kurmus, helal olsun valla. Okadarcik lafinida etsin bi zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...