Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anime: One Piece (Mangadan spoiler vermek yasaktır) #2

Virus

Öne çıkan mesajlar

Teori

Kehanete göre Fishman adasının yok edilicek olması ,Noah , adaları yerle bir edicek silahlar ...

Eğer Fishman adası , red line ın yok edilmesiyle beraber yıkılırsa , grand line ile birlikte tüm north - south - east - west tüm denizler birbirine karışıp tek bir parça haline "One Piece" (All Blue) gelmesi hakkında düşünüyorum son bi kaç gündür...

Ne düşünüyosunuz ?

Sosyal ağlarda paylaş

Ben o olayın Big Mom vs. Luffy kapışmasından çıkacağını düşünmüştüm ama dediğin de mümkün tabi. Çok ciddi yıkım getirebilecek bayağı şey var. Gerçi superweaponlar işin içine girmez muhtemelen, ada okyanusun dibinde. Aşırı güçlü karakterlerden birisi yokeder büyük ihtimalle.

Muhtemelen Fishman adası yıkılıcak, bütün hepsini Noah a bindiricekler yüzeyde Noah üzerinde yaşamaya başlıycaklar diyorum ben. Böylece hem kehanet gerçekleşecek hem de kraliçenin dilediği gibi yüzeyde yaşamaya başlayacaklar işte.

Sosyal ağlarda paylaş

not içeriden atılıyor, franky bir şekilde fırlatmış olabilir mi? yoksa alakasız biri mi çıkacak acaba. koby, aokiji, yada worst generationdan biri belki kid? broker'da görünmüyordu. gerçi mugiwara'ların zaten planları var.

birde bence devil fruit'un oluşma olayı random değil. o kızakla elmalar niye getirilmiş, caesar adamlar kaçmasın diye kabloları eritti vs. gerçi broker'a show olsun diye yapmıştı :P

hangi type çıkar bilmiyorum ama logia'lar böyle muazzam enerji çıkışlarıyla oluşuyor olabilir

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...