Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ODTÜ'de olaylar

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

akedemisyenlerin hepsi tırsak
ege üniversitesinde türbanlı öğrencileri okula almayan adamı
adamlar kavdu.. şuan herkes korku içinde kimsede kafasını çıkarmak istemyior olduğu yerden

Tepki verilir neyse de. Aşırı tepki gereksiz cesurca olur.

RTE'nin huyu bu abi. Tamamen sindirmeden durmaz. 5 seneye üniversite kalmaz ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

Umuruk said:

bune lan

ODTÜ Rektörü, Cumhurbaşkanı'mızla görüşmesinin ardından görevinden azledilecek.

ne sandin?

Böyle göstere göstere yapmazlar sandım.Hani daha önce el altından bir veya iki sene içerisinde yol verilirdi ya öyle bekliyordum

Akhaber iyiymiş ya "peki iflah olmaz ulusalcıların bu gün yaptığı gösteriye ne dersiniz" sadfsdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

akşam eve geldim, akşamım şenlensin diye şu konuya bakayım dedim, hiç şaşırmadım. aynı ergen yorumlar, beğenmediğine tükürmeye çalışan çocuklar gibi. bot falan da olabilirler, 0-10 yaş dilini kullanıyorlar, ilginç.

konuya dönelim, odtü rektörünün açıklamasını beklemek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

zerobey said:

akşam eve geldim, akşamım şenlensin diye şu konuya bakayım dedim, hiç şaşırmadım. aynı ergen yorumlar, beğenmediğine tükürmeye çalışan çocuklar gibi. bot falan da olabilirler, 0-10 yaş dilini kullanıyorlar, ilginç.

konuya dönelim, odtü rektörünün açıklamasını beklemek lazım

eglenmeniz icin aynaya bakmaniz yeterliydi B)-
Sosyal ağlarda paylaş

polisin kartopunu tek hamlede yakalayıp yana fırlatması. +1000 karizma puanı kazandı bir anda.

Yanlız gaz bombasını yiyen polisin yere kapaklanması priceless. sürünsün götler. pimini çekmeden attıkları kapsülün pimi çekilmiş olarak geri gelmesi ve tepelerinde patlaması (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Wynn said:

odtü de eylemi yapanların benim gözümde pkk dan farkı yok. hatta pkk bile bundan daha sivil, adamlar meclise falan girdi bi yandan da medeni bir mücadele veriyolar artık.

işte akepenin ileri demokrasinin ürünü, örnek vatandaş. bu kafalardan 50 milyon olduğu an apo da serbest kalacak, özerk kürt bölgesi de oluşturulacak. bu ülkede yaşayan bir kişi pkknın medeni mücadele verdiğini yazabiliyor.....
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Allahtan günümüzde sağ-sol kavgasına girecek zavallıların sayısı bir hayli az. Aslında bunlara özel bir alan temin edeceksin orada gebertsinler birbirlerini yok olup gitsinler...

günümüzde sağ-sol yok. ezen-ezilen mücadelesi artık sağ-sol çelişkisi üzerinden yürümüyor. emperyalizm artık ideolojilerin kendinden yanası-kendinden karşıtı olanları ile ilgilenmiyor. ideolojilerin tümüne karşı emperyalizm, sadece ve sadece kendi emperyal gücüne boyun eğecek insan topluluklarını arıyor, buluyor ve destekliyor emperyalizm. dolayısıyla sağda, solda emperyalizmin hedef tahtasındadır. ulus devleti savunan herkes emperyalizmin hedef tahtasındadır. brezilya, venezüella, peru, iran, libya'da hep ulus devleti savunanlar hedefindedir emperyalizmin. vatanını seven ve vatanını sevmeyen(para-abd-ab ya da hepsini birden sevenler)var artık; sağ-sol yok. ah şunu bu toplumun geneli bir fark etse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...