Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şunu izliyorum. Düşüncelerim bu.

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
GONDARCENGIZ said:

Buddha said:

230 bölüm atlasakta olmaz demi :D

filler atla sadece

15 bolum falan filler var sadece.

1.5x izleyebilirsin ilk 130 bolumu falan. sonra skypiea ve water7 var onlar cooook iyi. sonra bi filler arc var o da inanilmaz iyi. 450'ye kadar falan surekli yukseliyor ondan sonra. su an 600'lerde, bayagi durgun gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

mm inanılmaz ya
Onani master kurosawa oku şimdi. Sin&redemption hikayesi. Sin kısmı hafif başlayıp tırmanıyor ve 17de efsane bir panelle patlıyor. Sonrası zaten akıyor. 17ye kadar sabret

kaşlarımı hayatta başka bir şeye bu kadar çattığımı hatırlamıyorum

favori mangam oldu fap note
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

230 bölüm atlasakta olmaz demi :D

sen düzgün efendi gibi izle. Karakterlere ısın. Bittiğinde "vakit kaybıydı şuralar" demezsin. Ha dersenki "vaktim çok az, kaliteli bile olsa zaman ayırmak isteme. O zaman grand line hedesine kadar özet okuyup, oralardan başlarsın.

Fakat dediğim gibi pişman olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Fortuna said:

Abnormal-kei Joshi

Şimdi çevrilmiş bölümleri okudum da plotsuz SoL acaip tatlı olurmuş. Neyse böyle de fena değil. Esas önemli olan

stalker>vampir>imouto

roleplayci denpa tekidekinden sonra çok sevimsiz
Mazo çok sıradan
Seri katil çok zorlama
Uykucunun yeteri kadar air timei yok
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Çok bölüm var veya çizimlerinde kocaman közlü kızlar yok diye ONE PIECE izlememezlik etmeyin.

İlk bölümleri eski diye atlama hatasına düşerseniz, ilerde geri dönüp onları bile izlettiriyor.

Bence herkezin Arabasta sonuna kadar izleyip bir şans vermesi gerekn anime (120 inci bölümlere denk geliyor).

İlk başlarda sarmayacak izlenimine kapılıyor insan fakat sonradan işler değişiyor. Bir animenin olması gerektiği gibi olmuş. O kadar anime izledim birisi tavsiye et dese one piece ve fmab den başka birşey ağzımdan çıkmaz. Aksiyon, macera, dövüş.. Bu 3 ünden 2 si seviliyorsa kesinlikle izlenmeli derim.
(aslında one piece tavsiyesi yapmazdım ama milletin anime listelerini görünce içlerinde gözüm one piece aradı. Göremeyince yazmak istedim :P)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...