Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ABD ilkokulda katliam

Red

Öne çıkan mesajlar

abi sizde filtre yok

bulun bi yerden beyne monte edin

ilkokul bebelerinin tamamen bir ruh hastasının can sıkıntısına ölmesini utanmadan gelip başka şeylerle örneklendiriyorsunuz ya

afrikada cocuklar açlıktan ölüyor.amerikalı hamburger cocukları ölsün problem değil demekten ne farkı var

köylü müsünüzx.gerçi bu köylü olayı yakışmadı.onlar modern görünümlü insanlardan daha bilinçli
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

bizim abdullah gül obama'yı arayıp baş sağlığı dilemiş. eyvallah. ölüm ve hele de çocukların ölümü korkunç. ancak biz de 2 günde 1, 19-20 yaşında gencecik yürekler sönüyor pekaka ile çatışmalarda. hiç obama veya ondan önceki amerikan başkanları telefon açıp da bizim abudllah gül'e veya daha önceki cumhurbaşkanlarına baş sağlığı dilediler mi?

ülkenin başbakanı kendi şehidine saygı duymuyor elin zencisi ne yapsın allasen
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

KuddusiMavra said:

bizim abdullah gül obama'yı arayıp baş sağlığı dilemiş. eyvallah. ölüm ve hele de çocukların ölümü korkunç. ancak biz de 2 günde 1, 19-20 yaşında gencecik yürekler sönüyor pekaka ile çatışmalarda. hiç obama veya ondan önceki amerikan başkanları telefon açıp da bizim abudllah gül'e veya daha önceki cumhurbaşkanlarına baş sağlığı dilediler mi?

ülkenin başbakanı kendi şehidine saygı duymuyor elin zencisi ne yapsın allasen

sen de haklısın.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

abi sizde filtre yok

ilkokul bebelerinin tamamen bir ruh hastasının can sıkıntısına ölmesini utanmadan gelip başka şeylerle örneklendiriyorsunuz ya

afrikada cocuklar açlıktan ölüyor.amerikalı hamburger cocukları ölsün problem değil demekten ne farkı var

köylü müsünüzx.gerçi bu köylü olayı yakışmadı.onlar modern görünümlü insanlardan daha bilinçli

ABO SOZDO FOLTRO YOK
yazımı bir daha oku lütfen kaçırdığın bir yerler var eminim

çocukların ölmelerine sevinmedim.benim yazıda anlatmak istediğim o çocukların hayatlarının sadece amerikada doğdukları için daha değerli olduğuydu.günde zibilyon tane çocuk ölüyor ve önlemler,şu şuna nota verdi ve ya "çokgzel bir kampanya başlıyor 3131 e mesaj atın"dan ileri gitmiyor.ama amerikada 2 çocuk ölünce fiyyuuu amanın.ben bunu eleştirdim.ha çok güzel duygusal bir insanım,samimiyim diyorsan gel beraber hergün ağlayalım
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

abi sizde filtre yok

köylümü tam terbiyesizsin.notunu verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

PastorOfMuppets said:

Redeagle said:

"İnternet'e nasıl resim koyarlar" mı deniyor ._.? 4chan gibi çöp bir yer için hem de.

Dedi paticikten.

Herhangi bir coherent tartışmanın döndüğü yer yerine newfag yuvası HURR /b/ diye bakarsanız siteye böyle bahtsız beyanatlarda bulunmanız normal tabi.

Stay pleb.

Sitenin sahibi gelmiş, 4chan imajını kendi eliyle kurtaracakmış.

Böyle solid argümanlarla gelmeyin, bütün mantık sütunlarımı yıkıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

tomkat said:

bi de neden hep okul ya

neden park, alis veris merkezi degil de okul

annesi o okulda eğitim veriyor. belki annesine sinirlenip patlamıştır. içine kapanık ya o yüzden. Amerika'da var gerçekten o filmlerde gördüğünüz asosyal sivilceli tipler.

feels

http://i.imgur.com/kStnX.jpg

spoilerdaki çocuk gay olduğunu kabul etse baya bir rahatlayacak sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

tomkat said:

bi de neden hep okul ya

neden park, alis veris merkezi degil de okul

annesi o okulda eğitim veriyor. belki annesine sinirlenip patlamıştır. içine kapanık ya o yüzden. Amerika'da var gerçekten o filmlerde gördüğünüz asosyal sivilceli tipler.

feels

http://i.imgur.com/kStnX.jpg

çocugun agzını yüzünü kırasım geldi nedense alla alla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...