Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Audiophile'lığa giriş ve gerekli ekipmanın temini

Kojiroh

Öne çıkan mesajlar

Çok cızırdıyodu ya kullanamadım onu resmen. Amerika'dan bi sipariş verirken yanında Zalman ZM-1 istedim, 10$ olmasına rağmen o baya iyi çıktı mesela. 3m mi ne bi kablosu var bi de, tam istediğim tarzdı.

Türkiye'de var mı bilmiyorum sdf

Edit: Kendi postumu okumamışım ya, o bahsettiğim mikrofonu aldım yani ve çok da memnun kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Zalman mikrofon leş ötesi bir şey ya nasıl bu kadar tavsiye edilen bir ürün olmuş insan inanamıyor. Rezil kepaze bir ses çıkartıyor uzak durun.

Müzik için ayrı oyun için ayrı kulaklık almak en iyi çözüm valla. Öyle harici mikrofon çözümleri ve gereksiz kablolarla modlar yapıp boş yere uğraştıktan sonra iki farklı headset alıp rahatladım, dünya varmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Logitech'in, philipsin ve noname çin markaların muhtelif bluetooth audio adaptörlerinden herhangi birini denemiş olanınız var mı mediamarkttan alıp beğenmezsem beğenmedim diyip iade edebiliyor muyum yoksa? Onu yapabiliyosam direkt aliyim teknoloji mağazasının birinden
Sosyal ağlarda paylaş

sayın guru, maksimum 250$'a kadar bir DAC veya ses kartı arıyorum. anakartımın boktan VIA VT1828S ses kartından memnun değilim.
audioengine a2 speakerlarım var. yine audioengine'in d1'ini almayı düşünüyodum ama önce bir danışayım dedim. türkiye'de bulabilsem schiit veya ODAC bakabilirdim

edit: kulaklığım da v-moda m80 kargoda. besleme gerektircek bi kulaklık değil ama ilerde tekrar amp almak istemiyorum. almışken iyisini alayım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...