Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Üniversite öğrencilerine ceza yağmuru

kolektifinsan

Öne çıkan mesajlar

Rotweiler said:

Nickinden yazım tarzından belli zaten, kesin bizim fakültede o duvarları paso doldurup gereksiz gereksiz yemekhanede huzur bozup bağıra çağıra duyuru yaptığını sanan dangalaklardan birisin.

Su kollektiflerin yenekhanede catal kasigi tabldotlara vurmalari yok mu, butun gun kulak agrisi cekiyorum yaptiklari zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Rotweiler said:

Nickinden yazım tarzından belli zaten, kesin bizim fakültede o duvarları paso doldurup gereksiz gereksiz yemekhanede huzur bozup bağıra çağıra duyuru yaptığını sanan dangalaklardan birisin.

Su kollektiflerin yenekhanede catal kasigi tabldotlara vurmalari yok mu, butun gun kulak agrisi cekiyorum yaptiklari zaman.

ve hayattaki en büyük sorunun bu, evet..
Sosyal ağlarda paylaş

Daha buyuk sorunlarim var da sebepleri boyle aptalca, rahatsizlik verici eylem tarzlari degil.

Ben makine muhendisleri odasina kayit olum diye kafalarina muhtelif ebatta millerle vurma hakkina sahip degilsem, onlar da kollektiflere katilin diye catal kasikla oraya buraya vurma hakkina sahip degil.

Okula kayitli ya da kayitsiz hicbir topluluk okul icinde insanlari rahatsiz edecek davranislarda bulunmuyorsa, kollektif de bulunmamali.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
50 kurusa yemek yiyorduk IU'de, bunlar protesto ediyordu hala. Aklim almiyor gercekten. Hayir, yemegi de ozel firma veriyordu, devlet degil.

Boyle ozel universitelere filan cok kiziyorlar, ogrencisiyle cok alay ediyorlar ama IU'den ayrilip Bilkent'e girince gercek universite nedir ogrendim, arastirma filan yapan, adam gibi kutuphanesi olan; bir de okula giderken yine olay olur mu, kavga cikar mi stresinin epey epey var olan bir sey oldugunun farkina vardim.

Universiteler bizim geyiginin nasil bir mantik zinciri ile yaratildigini gercekten kavrayamiyorum ama, anlatin bir. CIddi soruyorum bunu, karsi cikmayacagim yukarda yazdigimden baska.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Daha buyuk sorunlarim var da sebepleri boyle aptalca, rahatsizlik verici eylem tarzlari degil.

Ben makine muhendisleri odasina kayit olum diye kafalarina muhtelif ebatta millerle vurma hakkina sahip degilsem, onlar da kollektiflere katilin diye catal kasikla oraya buraya vurma hakkina sahip degil.

Okula kayitli ya da kayitsiz hicbir topluluk okul icinde insanlari rahatsiz edecek davranislarda bulunmuyorsa, kollektif de bulunmamali.

ben de makinecilerden rahatsız oluyorum mesela, ya da turuncu saçlarınla çimlere yayılmandan. geceleri makineciler kovalıyo rüyamda ama sana salak aptal demiyorum.

/dasaaa: la bu ne lan? sakin evlatlarım
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

SeaGle said:

ben de senin gibi abaz makinecilerden rahatsız oluyorum mesela, ya da turuncu saçlarınla çimlere yayılmandan. geceleri makineciler kovalıyo rüyamda ama sana salak aptal demiyorum.

Abi illa cevap vermek zorunda değilsin, küçük düşmene gerek yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

calimero said:

SeaGle said:

ben de senin gibi abaz makinecilerden rahatsız oluyorum mesela, ya da turuncu saçlarınla çimlere yayılmandan. geceleri makineciler kovalıyo rüyamda ama sana salak aptal demiyorum.

Abi illa cevap vermek zorunda değilsin, küçük düşmene gerek yoktu.

ya hayır söylediğin o kadar aptalca ki ona vurgu yapmak istiyorum. OMO OKOLDO ROHOTSOZ OLOYOROZ QQQQQ.

şaka mısınız abicim, adamlar kelle koltukta yemekhane fiyatlarını indirmeye çalışıyorlar (ki misal bizim okulda 2.65'ten 1.95'e indi bu dönem eylemlerden sonra) ve siz o kadar saçma argümanlarla sırf taşak geçmek için burada ve gerçek hayatta da saçmalıyorsunuz ki. ya hayır, sistemden çok memnunsanız susun ve yalamaya devam edin böyle rahatsızlık gibi saçma sapan yorumlar yapıp emeğe saygısızlıkta çığır açmayın..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...