Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GOTY 2012

tomkat

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

neyi secmemiz gerekiyorsa onu secelim eger begenilmiyorsa secilen :D

aslında açık oylamayla goty belirlemek hata.
o listedeki her oyunu en az 10 saat oynamış olmak lazım hangisinin daha "goty'yi hakettiğini" iddia etmek için.

mesela biri geliyor "ben bu sene sadece diablo 3 oynadım, o yüzden listedeki tek goty odur" diyor.
iyi de ne mantıkla? popularity contest değil ki bu.
Sosyal ağlarda paylaş

ya da o kisi icin diablodan baska oyun oynanabilir olmamis, ne bileyim abi sonucta begeni bu adam sadece d3 begenmis diger cikan oyunlarin hicbirisiyle ilgilenmemiste olabilir, wow furyasinin ilk yillarinda kimsenin single oynadigi falan yoktu yani cok nadir.

googleda en cok arananlar arasinda tek pc konsol bazli 2012 deki tek oyun yani. bu bile populerligi hakkinda bilgi veriyor..

iiy kotu bilemem ben oyumu d3 e verdim digerlerini hiiic gram oynamadim hicbirisi ilgimi cekmedi (abrttim civ falan oynadim ama ilk zamanlarinda multisi imkansizdi sildik gitti arkadaslarla) ne yapayim simdi ben ?d3 harici digerleri ilgimi bile cekmemisse.
Sosyal ağlarda paylaş

D3 D2nin hatrına işte yoksa adı diablo 3 değilde başka birşey olsa ismi yada blizzard değilde başka bir oyun firması olsa o kadar bile rayting almazdı.

İşte kenarda path of exile var derinlik var itemizasyon var mekanik var vel hasıl reklam yok blizzardın user friendly yaklaşımı yok gibi.

Yani demek istediğim serinin devamı olduğu için oyun çok fazla seven topladı diablo 3 olarak değil.

Bende 100 euro kazandım mutsuz ayrılmadık ama geri dönesimde hiç gelmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

ya da o kisi icin diablodan baska oyun oynanabilir olmamis, ne bileyim abi sonucta begeni bu adam sadece d3 begenmis diger cikan oyunlarin hicbirisiyle ilgilenmemiste olabilir

iiy kotu bilemem ben oyumu d3 e verdim digerlerini hiiic gram oynamadim hicbirisi ilgimi cekmedi (abrttim civ falan oynadim ama ilk zamanlarinda multisi imkansizdi sildik gitti arkadaslarla) ne yapayim simdi ben ?d3 harici digerleri ilgimi bile cekmemisse.

ben de onu diyorum ya işte, "bu oyun goty'dir" diyebilmek için her oyunu oynamış, incelemiş ve birbiriyle kıyaslamış olmamız gerekiyor.
yoksa "çıkmış oyunlardan en çok ilginizi hangisi çekti" kıyaslamasından başka bir şey olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben onu demiyorum , diyorum ki oyun olarak digerleri hic ilgimi cekmemisse ben neye oy verecegim. 2012 yilinda cikmis her turlu oyunumu oynamam gerekiyor. delirdinmi :D

goty denen sey zaten en cok ilgi ceken, satilan vs olmali. goty nin alt kisimilarinda en iyi rpg , yaris, fps vs olmali ki daha kolay oylansin. adamin hayati fps ise simdi bu adamin adventure kategorisinden bir oyuna oy vermesi sifir ihtimal.

offf amma gereksiz uzatiyorum bone gene girdim yorungene ha!
Sosyal ağlarda paylaş

ya anlamadığım millet seçimine bir sebep bulmak zorunda mı. Birine goty ne dediğinde adamın aklına hangi oyun geliyorsa şu diye onun için o dur. Hangi sebeple seçtiğinin önem ne. isteyen oynadığı saate göre seçsin isteyen sadece onu oynamış olsun isteyen 40 oyun arasından seçsin, çok da fifi
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

evet aynen goty reklamı en çok yapılan en çok satan oyun ama en iyi oyun değil bence.

Crusader kings 2 i okadar sevildi ama hiç oy almamış patide

seçenekler arasında bile yoktu ck2, ben sonradan ekledim ama millet vereceğini vermişti çoktan. o kadar kötü bir anket.
hamsilipilav said:

CK2'de diğer'ın altına konarak görülmemesi sağlanmış. çuval çuval CK2 oyu çıktı

o bile yoktu.
tomkat said:

ahahaha

uye olmayanin oyu neden gereksiz onu anlamadim

ozellikle oyle sectim ben lurkerlarda oylayabilsin diye

demokrasi

gugıl'dan gelsin millet, manipüle edilebilsin rahatça diye?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...