Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu nasıl bi salaklık

Fin

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

Akito said:

kız gayet iyi dayanmış. mikrofon bile verilmemiş kendisine, konuşmak istemesine rağmen mikrofonu eline alıp sadece kendi sesini kitleye dinleterek alkışlatıp kıza faşist demesi... komikli. kızın cesaretine ve soğuk kanlılığına hayranım.

bunu diycem.

bi de o seyirci ne kadar leş imiş. bi de bunlar "üniversite öğrencisi" olcakmış. okan bayülgen her bağırıp çağırışında seyirci alkışlıyor.

gerçi okan'a da kızmamak lazım, tayyip ağababasından görüp özeniyor hep bunlara. halk da karşıdaki ne kadar bağırırsa o kadar alkışlıyor.

neyin kafası bu?
Sosyal ağlarda paylaş

Kız haklı, Okan aptal , haksız ve terbiyesiz. Kapalı bir alanda hayatında sigara içmemiş bir insan çok uzak mesafelerden de kokuyu alır rahatsız olur. Sigara içenlerin bunu anlamaması, inatla diretmeleri aptallıklarına delil.

Okan bir de utanmadan kızın lafını ağzına tıkıp, kendine göre çarpıtıp" rahatsız edicen yani, uğraştıracaksın yani" bık bık manipüle ediyor insanları. Haklarının bilincinde olan biri gelmiş ağzına çakmış işte Okan'ın. Ergenlik hezeyanından kurtulamayan tipler Okan'ı alkışlıyor falan. Aynı densizliği bir siyasi yapmış olsa kızı alkışlarlardı. Adam yıllardır üniversite gençliği üzerinden ekmek yiyor 10 sene evvel bitmesi gerekiyordu. Ne şov yönü şov ne aktivist yönü aktivist.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Akito said:

kız gayet iyi dayanmış. mikrofon bile verilmemiş kendisine, konuşmak istemesine rağmen mikrofonu eline alıp sadece kendi sesini kitleye dinleterek alkışlatıp kıza faşist demesi... komikli. kızın cesaretine ve soğuk kanlılığına hayranım.

bunu diycem.

bi de o seyirci ne kadar leş imiş. bi de bunlar "üniversite öğrencisi" olcakmış. okan bayülgen her bağırıp çağırışında seyirci alkışlıyor.

gerçi okan'a da kızmamak lazım, tayyip ağababasından görüp özeniyor hep bunlara. halk da karşıdaki ne kadar bağırırsa o kadar alkışlıyor.

of yuh bone alakaya kahve yap
Sosyal ağlarda paylaş

Sigara olayi yanlis evet, netekim kizin oraya kadar gelip herifin konusmasini,showunu zört diye bölmesi teh, tam mallik olmus. Herif isini yapiyo netice olarak orda, sigara icmesini hakli bulmuyorum, kesinlikle haksiz. Ama sen bunu yaparsan okanda agzina siciverir, herif edepsiz zaten. Ha rahatsiz olduysan, adami begenmiyosan, showunu/konusmasini izlemeyip dinlemiceksen ne isin var zaten orda? "Sizi cih begeniyorum eet ehi ama o sigara olmuyo" gereksiz..
Sosyal ağlarda paylaş

kızın yaptığı herkesin yapması gereken birşey. orada ne kadar okana alkış tutan varsa hepsi kendisini rezil etmiştir, alçaltmıştır.
net.

sigara içen birisiyim ama o salonda ben sigara içmem. karşımda okan içerse uyarırım. çünkü onun benden bir üstünlüğü olmadığının farkındayım, kendimle eşit görürüm. eğer o içtiğinde hoş karşılar alkışlarsam yasaların, kuralların sadece sıradan insanlara yönelik olduğunu kabul eder karşımdaki çakma entelin benden ve tüm kurallardan üstün olduğunu kabul etmiş olurum.

orada izleyici olsam ben sigara yaksam hemen beni uyarırlar mı? uyarırlar. peki okanı uyarırlar mı? hayır. aksine onu uyaranı dışarıya çıkarmaya yeltenen görevliler var.

koca salonda 1 tane bu davranışı gruruna yedirememiş kişi olması iyi bir şey. ben o kadar ergenin arasından bu kadar doğru olanı yapabilecek birisi olabileceğini düşünmezdim.
hele ki oradaki bir sürü görevli durumu izlerken bu cesareti gösteren kızın önünde saygıyla eğilirim şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

okan'ın tvlerde gece yarıları milleti ağlatıp telefonu suratlarına kapattırdığı günlerde tayyip ya istanbul belediye başkanıydı ya da değildi. sonuçta 15 sene oldu okan'ın böyle mevzulara gireli.
Sosyal ağlarda paylaş

adamın şovu sigara içme üzerine mi kurulu ? Yani ben Okan Bayülgen'in sigara içtiğini biliyorum. Ama konuşmasına, konferansına falan gidersem orda cart diye pakedi çıkartıp yaktığını bilmiyorum sigarayı. Benim başıma gelse çıkar giderim ama demek dayanamamış kız ve çıkmış söylemiş. Oturduğu yerden söylese de Okan laf edecekti. Okan'ın laf etmesinin bahanesi sözünü bölmesi falan değil her zaman olduğu saçma sapan cevap verme isteği. Yok neymiş kız faşizm yapıyormuş, yaşam hakkı tanımıyormuş, şuymuş buymuş.

Kendisi program yaparken arkada oturanlar konuşunca kuduruyordu beyefendi laf ediyordu. E o zaman o da faşizm. Böyle saçmalık mı olur belli genel toplumsal kurallar, etik değerler vardır. İnsanlar buna uyar. Uymayan özgürlükçü uyan faşist olmaz yok böyle sapkın bir mantık. Eğer sigara içecekse o zaman önceden o konferansı verirken söyleyecek ve oraya gelenlere bildirilecek. Ondan sonra laf eden olursa bile bile lades olacak. Ha gene de Okan haksız olacak sonuçta kapalı alanlarda sigara içmenin cezası var. Ama en azından haksızlığı kanuna karşı olacak kendisini dinlemeye gelenlere karşı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Okan Bayülgen her zaman ki itici ve ukala tavrına rağmen aslında doğru şeyler de söylemiş.

Adamı tanımayanımız yok, günlük hayatı nasıldır bilemeyiz ama ekranlardaki tavırlarını da bilmeyenimiz yok. Kız bile bile lades yapmış resmen. Sizin de adamın halini tavrını bilerek sanki ilk defa görüyormuş gibi eleştirmeniz de garip aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

Kız haklı, Okan aptal , haksız ve terbiyesiz. Kapalı bir alanda hayatında sigara içmemiş bir insan çok uzak mesafelerden de kokuyu alır rahatsız olur. Sigara içenlerin bunu anlamaması, inatla diretmeleri aptallıklarına delil.

Okan bir de utanmadan kızın lafını ağzına tıkıp, kendine göre çarpıtıp" rahatsız edicen yani, uğraştıracaksın yani" bık bık manipüle ediyor insanları. Haklarının bilincinde olan biri gelmiş ağzına çakmış işte Okan'ın. Ergenlik hezeyanından kurtulamayan tipler Okan'ı alkışlıyor falan. Aynı densizliği bir siyasi yapmış olsa kızı alkışlarlardı. Adam yıllardır üniversite gençliği üzerinden ekmek yiyor 10 sene evvel bitmesi gerekiyordu. Ne şov yönü şov ne aktivist yönü aktivist.

helal..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...