Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kulak tıkanıklığı nasıl geçer

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Yalan yanlış bilgiler vermeyin. Kulak yıkatma ayrı kulak temizleme ayrı. İçine su vermiyorlar, elektrikli süpürge gibi çekiyorlar içindekileri ve alışkanlık yapmıyor.

Kimisinin kulak kanalı dar olabilir veya fazla kir üretiyor olabilir. Bu kişilerin düzenli olarak ya da kulağı tıkandığında ( 1 yılda 2 kere de olabilir 10 yıl hiç olmayabilir de) kulağını temizletmesi gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar tam anlamiyla dogru bilgiyi vermis.

kesinlikle aliskanlik falan yok, bende bunyesel arizalar var o sebeple temizletmem gerekiyor.

mesela normalde 6 ayda bir gelirsin demisti doktor bu kilo da oldugun surece diye..

kilo verdim biraz, sure uzadi direkt 10 aydir ihtiyacim olmadi simdilik, beklemedeyiz.. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

kulak neden çınlar diye bir araştırayım dedim araştırmaz olaydım moralim bozuldu bin tane hastalığın belirtisiymiş

İmpuls iletme halindeyken ölen bir sinir varsa ölene kadar o zırıltıyı çekiyormuşsun, öyle bir hastalık varmış. Zamanında gold gece iki dakka kulağı çınladı diye araştırmış söylemişti bana da, kabus gibi lan.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi sauna yapıcam bugün ondan sonra yarın da devam ederse doktora gitmeyi düşünüyorum bu arada saat 5 oldu çınlama devam ediyor sabah 7 de tıkanıkla başladı 12 de çınlamaya çevirdi ekranını yeni açmış olan okuyucular için özet geçeyim asduash
Sosyal ağlarda paylaş

El gibidir kulak bir kere yıkadın mı sürekli yıkamak gerekir :P
Pis ise kulağınız yıkatın bu kadar basit.
Akito said:

Baggio said:

Kulağı bir kere yıkatmak hayatın boyunca yıkatma ihtiyacını getirir, "temiz iş oh ne güzel" diye lanse edilir mi abi su kaçtı diye? İnsaf.

tam da "TEMİZLETSEM YA KULAĞIMI NE GÜZEL TEMİZ TEMİZ" diye düşünüyodum o yorumdan sonra. iyi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Kulağım tıkalı iken veya gripken uçağa binip nerdeyse ağrıdan ağladımı bilirim. ÇAresizlik ne pis duygudur o uçakta be.

Gripken ucaga binmek felaket birsey gecen bayram yasadim. Allahtan 2 saat bir yolculuktu yoksa gebericek gibi hissettim gercekten. Meger damla damlatmamiz gerekiyormus (mecbur degilsrn binmemek en iyisi tabi) yoksa kulak zarin perte cikabilir. O yuzden ortakulak iltihabi oldum ya da ilerlemesine yrd etti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...