Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 2

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Yani Bank Asya'yı çok az takip ettim bu sezon malum Elazığ üst lige çıkınca alt ligi iyice takip etme gereksinimi kalmadı :D Lakin az çok izlediğim kadarıyla çocuk gerçekten harika, harika bir solak ve boyuna göre çok süratli olduğundan sol açıkta falan da çok rahat oynayabiliyor. T

Ama işte Bank Asya'da süperstar gibi oynayıp Süper Lig'e geldiğinde Selçuk Şahin'i aratacak adamları o kadar çok gördük ki peşin konuşmamak gerekiyor. Umarım tutar ve iyi bir futbolcu kazanır takım diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Yani Bank Asya'yı çok az takip ettim bu sezon malum Elazığ üst lige çıkınca alt ligi iyice takip etme gereksinimi kalmadı :D Lakin az çok izlediğim kadarıyla çocuk gerçekten harika, harika bir solak ve boyuna göre çok süratli olduğundan sol açıkta falan da çok rahat oynayabiliyor. T

seneye takibe devam ederssin ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon said:

ali ece su an besiktas dunyanin en iyi 10 solbeklerinden biriyle gorusuyor 2 saate aciklanir diyor.
kaynak trt3 futbol keyfi

Kiralık olarak Taiwo kovalıyoruz, yani o da en iyi sol bekleri geçtik idare eder seviyesinde bile değil kaç yıldır.

edit:

He gerçi tam söylem şuymuş:

Ali Ece: "Ziegler ve Taiwo'dan çok daha iyi, Dünya'nın en iyi sol beklerinden biri ile görüşülüyor. Şu an Tamer Kıran görüsmede."
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene 2-3 günde bir maç yaparak devam ediyorduk, sonrası malüm zaten ... yanlış hatırlamıyorsam kayseri maçından sonra dağılmıştık (geçen sene ile bu sene puanlarımız hemen hemen aynıdır diye düşünüyorum 17. hafta itibariyle)

sol bek, forvet vs alınması yerine Muhammed gibi gençlere şans verilmesini tercih ederim. Yıllardır bi ton adama değerinin üzerinde paralar ödedik, sonuç ortada.

Umarım yönetim kaş yaparken göz çıkartmaz ...
Sosyal ağlarda paylaş

ya orası öyle, sonuçta idmana çıkmadıkları üst üste günler her şekilde tatil onlara da gidebileceği bir ton yer varken gidip İsmail'in yanında kalacak olması bu 1 hafta boyunca bana kalırsa çok büyük bir adamlık.

Cenk'in bu tip davranışları iyi, kendine çeki düzen verse de kalede de güven verse tam olacka sadfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...