Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 2

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

said:
Beşiktaş'ta dün yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda ibra edilmeyen Yıldırım Demirören'in babası Erdoğan Demirören daha önce oğlunun 'Hibe ettim' dediği 104 milyon TL'yi hibe etmeyeceklerini söyledi.

zaten o parayı yeni yönetim ödüyordu, üstüne üstlük ortalığı karıştırmak için tekrar gündeme getiriliyor. Zaten şerefsiz olduğunu biliyordukta babasının oğlu kadar olduğunu bilmiyorduk.

edit: He birde Beşiktaş'ın ödeme planlarında zaten bu hibe edilmeyen paranın taksitleri de yer alıyordu. Plan dışı bir mali zorluk çıkarmayacak yani kulübe ...
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Yalnız çok komik lan 50 yaşında adam hibe ediyom diyor sonra babası geliyor benim oğlum daha küçük anlamaz o, parayı vermeyecem diyor, insan sokağa çıkamaz lan şu olayı düşününce yazık lan yıldırıma lol

adam milangazı batırmasın diye zaten
beşiktaşın başına geçirdi öğrensin etsin diye ama beceremedi işte
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

said:
Beşiktaş'ta dün yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda ibra edilmeyen Yıldırım Demirören'in babası Erdoğan Demirören daha önce oğlunun 'Hibe ettim' dediği 104 milyon TL'yi hibe etmeyeceklerini söyledi.

zaten o parayı yeni yönetim ödüyordu, üstüne üstlük ortalığı karıştırmak için tekrar gündeme getiriliyor. Zaten şerefsiz olduğunu biliyordukta babasının oğlu kadar olduğunu bilmiyorduk.

edit: He birde Beşiktaş'ın ödeme planlarında zaten bu hibe edilmeyen paranın taksitleri de yer alıyordu. Plan dışı bir mali zorluk çıkarmayacak yani kulübe ...

Bildigim kadariyla su ana kadar ödeme yapmadi bjk demirören'e. Ayrica ben ciddi sekilde besiktas'in parasini caldigini düsünüyorum demirörenlerin.
Sosyal ağlarda paylaş

bende öyle düşünüyorum.

Fikret Orman diyor ki Sivok ve Zapo'nun bonservis borçlarını bile biz ödüyoruz. 4-5 yıl öncesinden bahsediyor.

Bu kadar borç oyuncu satın alımlarından dolayı olduysa bunların yapılmayan ödemeleri ne demek?

O paranın takibi kolaylıkla yapılabilir, ama yapılmıyor. Demek ki bir şekilde tehdit ediliyorlar. Hibe etmeme olayı değil bu, federasyon başkanı ve direk önemli yaptırımlardan korkuluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sivok Zapo transferlerinde zaten baya karmaşa var, burdan verildiği söylenen parayla ordan alındığı açıklanan paralar birbirini tutmuyor...

Asıl skandal Antepte bana kalırsa, inanılmaz paralar aktarıldı antepe bununla beraber antepte mali karışıklıklar olduğu çok net görünüyor. Bence Demirören+Kızıl aileleri G.Antep+Beşiktaş'ı ciddi şekilde soydular. Bunun yanında menejerlere yönetimde çalışan "danışmanlara" yedirilen paraları da saymıyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

"Atakan Kurt" said:

Besiktas Razvan ile her konuda anlasti ama sorun kulubu shaktar donetsk ve bonservisi.Daha bitmis bir sey yok.Gorusmeler suruyor. LIGTV

Atakan Kurt duyumculuk yapmaz, oyuncu ile anlaşıldığı doğrudur. Tamer Kıran'ın başında olduğu bir komite hiçbir zaman adam akıllı işler yapmaz transfer sırasında ama inşallah bu sefer tuttururlar. İnanmıyorum gerçi ama olsun :D

Diyorlardı inanmıyorduk, açık açık dünyanın en iyi sol beklerinden biriyle görüşmüşler :D Her ne kadar yaşı olsa da çok şey katar takıma tecrübesiyle
Sosyal ağlarda paylaş

BlueDreams said:

Güncelleyemiyorum, Luce direk yok öyle bisey dortmundla macim var benim dedi.

Ya mantıklı olan bu zaten, hani şey dedim acaba Luce yine 18-19 yaşında wonderkid mi buldu da alacak takıma da Razvan'ı gönderiyor diyeceğim de o kalibrede bir adamı tak diye göndermekte saçmalık,

aklıma diğer seçenek kavga ettiler vs. diye geldi ama o da zor, Luce şeker gibi adam kim kavga etsin onla sadfsdafasd

@souldarkorn abi razvan cidden en iyilerinden, aslında şöyle bir gerçekte var. Dünyada zaten kaliteli sol bek sayısı o kadar az ki şuan oturup tek tek saysak listeyi rahatlıkla çıkartırız. Razvan'da çok rahat ilk 10'a girer. Hani sol bek diyince Ashley Cole tarzı adamlar veya Dani Alves tipindeki herifler geliyor akıllara direk ama onlar çok üst boyuttaki adamlar. Razvan tam Liverpool'daki Jose Enrique tipinde bir adam, fazla zeki ve futbolu biliyor. Fazla efor sarfetmeden ve az yetenek ile bölgesini en iyi şekilde koruyor ve hücumda da etkin olabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...