Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Seele said:

shane öldügünde zaten herkesin hasta oldugunu anladilar. yani virüs herkezde var. isirik yada ölüm tetikliyor bi sekilde. bu adamlar ilk defa insan yemiyorlar. isid gibi kelle keserken zombi olmadan yiyorlar adamlar belki fark budur.

O bahsettiğin farklı bir konu.

İki tane hastalık olduğunu veya aynı virüsün iki etkisi olduğunu söyleyebiliriz:

1- Ölen herkes zombi oluyor.
2- Zombilerin ısırdığı herkes hastalanıp ölüyor.

Bu yamyamlık konusunda birincinin bir önemi yok. Önemli olan ikincisi. Isırılıp hastalanmış birinin etini yediklerinde kendilerinin de hastalanıp ölme olasılığı var.

Sosyal ağlarda paylaş

atlıyorum. geyik dram sohbet. bi bakmışım o son meşhur milleti merak ettirme sahnelerine. orda duruyorum izleyip kapıyorum sdfs.

bir dahaki bölümde de o son 2 dakkayla alakalı bir şey olacaksa mesela o da son 2 dakkada oluyor. öyle ilerliyor
Sosyal ağlarda paylaş

spo 5x3

büyük bir olasılıkla bethi buldular diyecem ama promoya baktım, beth hastanemsi bir yerde...Daryl başkalarını da bulmuş olabilir ama Carol ile birlikte niye çıkmadı, o zaman Carol'a bir şey mi oldu? Bir de terminus canniballarından daha manyak bir ekip olacağını düşünüyorum Bethi kaçıranların...

http://www.youtube.com/watch?v=kgj-L_7UXaQ
Sosyal ağlarda paylaş

Lyv said:

mulgear6 said:

bilen biri bana özelden yazsın

carola nooldu la? ömrümde hiç bir şeyi bu kadar merak etmemiştim sanırım

+1
bana da öm plz

Çizgi roman spoilerı istiyorsanız hiç beklemeyin. Çizgi romanda Daryl ve Beth yok, Carol ise tamamen farklı bir karakterdi ve hapishanede ölüyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...