Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaklaşık maaş hakkında soru.

KapIKulu

Öne çıkan mesajlar

En az iki yıllık iş tecrübesi bulunan,
ASP .NET ile web uygulamaları geliştirmiş,
C# ile uygulama geliştirmiş,
SQL, T-SQL veri tabanı dillerini bilen,
DevExpress araçlarını kullanabilien,
AJAX, JavaScript ile dinamik web sayfaları hazırlamada deneyimli,
Web Servis uygulamaları geliştirebilen,
Tercihen Microsoft veya UNIX işletim sistemi yönetiminde tecrübeli,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf olan veya en az iki yıl tecil ettirmiş olan,
İngilizce bilen adaylar

Yukarıdaki özelliklere sahip bir elemanın Türkiye'de aldığı maaş ne kadardır, hangi aralıklarda olur. Bu işyeri ile görüşüldüğünde ne kadarlık bir maaş rakamı konuşulması gerekir?

Herşey için teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Rory Sutherland'in konuşmasını izleyin bence, TED'deki.

Her şeyin değeri, değerlendiren içindir. Görüştüğün şirket, o şirkette görüştüğün kişi, şirketin tercihleri ve pozisyon için elemana ihtiyacı çok etken faktörler.

Aynı iş için sırf, elemana sıkıştığından ederinin %30'u daha fazla verebiliyorsun bazen. Çünkü sana getirisi çok daha fazla oluyor. Neticede önemli olan değerlendiren taraf için ne kadar önem arz ettiğin.

Bu tecrübeyle, yeterince acilse ve sen mükemmel bir mülakat geçirmişsen, 4.5k veren firma da bulursun, 2k veren de.

Bir de tabi karşınızda daima sizi nötr değerlendiren İKcı bulamayabilirsiniz. Neticede onlar da insan ve hata yapabiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi en az 2 yıllık diye başlıyor, zaten onların hepsini hakkıyla 2 yıl içerisinde öğrenip tecrübe etmiş adam pek olacağını zannetmiyorum.

En az 2 yıllık tecrübe ile başlayan bir ilan da bana saçma geliyor ayrıca, adamların kafalarında belirlediği bir maaş skalası vardır. 2 yıllık az tecrübeli adamla 5-10 yıllık tecrübeli adamı aynı ilan da aynı pozisyon için çağırmak ne kadar mantıklı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...