Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

25 yaşını dolduran işsizler

Oce4n

Öne çıkan mesajlar

O hatayı alanlar bir durumlarını yazsın, anlarız. Benim durum şu;

1.5 yıldır çalışıyorum, aynı zamanda bu süreç içerisinde öğrenciydim ve halen öğrenciyim. 25 yaşımı geçtiğimiz ay doldurdum. SSK düzenli olarak yatıyor bu süreç içerisinde. Kimse bana GSG'ye gel, gelme vs demedi etmedi, eve kağıt vs de gelmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Quadrophenia said:

O hatayı alanlar bir durumlarını yazsın, anlarız. Benim durum şu;

1.5 yıldır çalışıyorum, aynı zamanda bu süreç içerisinde öğrenciydim ve halen öğrenciyim. 25 yaşımı geçtiğimiz ay doldurdum. SSK düzenli olarak yatıyor bu süreç içerisinde. Kimse bana GSG'ye gel, gelme vs demedi etmedi, eve kağıt vs de gelmedi.

benim durum ne ya da nasıl anlatıcam bilmiyorum
4-5 yıl önceden sigorta yatıyordu
ara ara yatmadigida oluyordu
Sosyal ağlarda paylaş

GSS borcu ile SGK borcu ayrı işler değil mi?

SGK Borçlanma diye bakınca

said:
Kurumdan sorgu sırasında hata alınmıştır.
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Hata Detayı: (14479): Ödenmemiş borcunuz bulunmamaktadır.

diyor, GSS 13 diye bakınca 2274 lira borç gösteriyor.

Bu sene şubat başı gibi o süresi bitmeden kaymakamlığa gitmiştim gelir testi için, bir kağıt (o anket gibi olan form değil) doldurttular bitti dediler. 2-3 kere sordum başka birşey yok mu diye yok bu kadar dediler. Sonra ne gelen ne giden direk 2274 lira borç.

İkametgahı İstanbul'a aldırdıktan sonra Beşiktaş kaymakamlığına gittim geçen hafta, gelirim yok 25 yaşındayım öğrenciyim dedim bu sefer o anketimsi formu doldurdum (ilk defa). Ben okuldayken de eve memur gelmiş kuzene sorular sormuş falan. Şimdi bakıyorum GSS borcu hala sabit duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...