Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10 kasım anısına...

Feamer

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

e sen utan, her yıl türkiyenin 4 bir yanından otobüsle gelip toplanan insanların utanması için bir sebep yok.

neden abi? oraya gitmek atatürk'ü anmak kötü bişi ya da oraya giden 5k adama ben yanlış yapıyorlar mı dedim? ben gidemiyorum ankara'ya imkanım yok, gitmişler helal olsun. ama böyle full sarı lacivert giyip "atam izindeyiz bizde fenerbahçeliyiz hehödö" vs yazılarla gitmek ayıptır. ne yani biz galatasaraylıyız atamızın izinde değil miyiz? hadi bunu geçtim, oraya ulu önder'i anmaya gidiyorsun neden bunu "bak fenerbahçeliler atatürkçü biz gidiyoruz ziyaret ediyoruz, he bu arada en büyük fb hehe" tarzı bir olaya dönüştürüyorsun??

kusura bakma bu "ayıp"tan başka bişi değil.

he yine git FB olarak, NORMAL KIYAFETLERLE!! aç bi bayrak(FB UNİFEB yazılı vs herneyse) sonra foto çekil falan da.... neyse ya
Sosyal ağlarda paylaş

Usta bosuna saldiriyorsunuz adama. Ustelik sevindirici bir olayi kotu gostererek saldiriyorsunuz zira adamlar kafayi futbolla bozmayip baska etkinliklere de katiliyorlar.

Sov dedigin gecen sene oldugu gibi 29 Ekim yuruyusune katilip Aziz Yildirim adina slogan atmak ile oluyor ki serefsizligin samimiyetsizligin dik alasiydi.

Ama bu adamlar giymisler ceketlerini, Ata'yi ziyaret etmisler. Yani ha Egitim-Sen yapmis, Unifeb yapmis, arada bi fark yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...