Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

kzpmaza said:

karşıdaki sniper'ın itemlerine bakınca, bu oyunda en az 55-1 falan oynamalıydın.
kurtarmaz.

Dragon Knight la blood ı tutamadılar başta. sniper yetoydu da wisp de early game de etkili oldu top dakilere. Dragon Knight Health e abanınca sıkıntı çektik grup birlikte duramadı bir türlü ondan uzadı. sonra birlikte gank yapmaya başlayınca toparladık. blood la dragon mid de götürmeye çalıştı ama end de onlar da etkisiz kaldı.

bir de dün bir oyuna girdim ortadan 4 kişi geldiler direk kuleye önce yeni bi taktik mi yapıyorlar kuleyi mi yıkacaklar ki lan noluyor nedir diye tırstım bi anlığına ama sonra baktım yetolarmış. bu da böyle bir anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

trolleniyorum sanırım sdfs

ya hon oynadık zamanında, hon'dan dota2 ye geçtim. geçemedim.
yavaş. takımlarda genelde görev olgusu yok. herkes adam keseyim herosu alıyor.

hadi hepsini geçtim.
yavaş lan. warcrafttaki gibi fastest ayarı falan yok mu :P
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor, senin dediklerinle benim dediğimin ne farkı var?

Kötü oynuyorsun, kötü oynuyorum.
Tutunamayıp yan hesap açıyorsun, oyun yavaş, kötüyüm.
Bir de marifet gibi ss'ini alıp koyuyorsun. Geyiğine ss koyuyorum.

Benim dediğimin aynısını yazmışsın. Ne komik ne de ilginç bir yanı olan 2 ss koymuşsun. Koymak hakkındır, ama ben de dalgamı geçerim..
Sosyal ağlarda paylaş

hayır aynı hesapla oynuyorum low prioya düşmedikçe. bu oyunun id'si falan yazıyor mu bulayım mı kendi orjinal steam accoutmun id'si bu.

böle uzatasım gelmiyor gerçekten. şöle söliym düşündüğün amaçla koymadım herhangi birşeyi komik olduğu için koydum. ekmek gelip 'of hep troll oynicak şimdi' desin diye falan koydum. screwy gelip ona o öle yapılmaz falan desin. yani 3 kere falan söyledim sanırım bir başarılı tablosu değil noskill. normal'de bu oyun. bilmemne falan.

gidip 'AHAHAH SÜRAHİ' 'mohahah bardak lan bardak' falan diye mutfağa girip dalga geçmiyosan şurada hala dalga geçilecek birşey göremiyor olman lazım mantıken.

çünkü mehmet sudan geçti.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...