Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

eger zaten hon f2p ye donmeseydi suan burda dota oynamak icin caba verenlerin cogu hala hon oynuyor olacaktı sistemlerin guzelligine bakarak. ama f2p oldu sacma herolar cıktı. valve dan tek istedigim zaten sapka satılarak para kazandıkları bi hon yapsınlar. mm iyle sistemleriyle herseyiyle uygun bi oyundu hon. sadece yeni parayla satmaya calıstıkları herolarla problem yarattılar.
Sosyal ağlarda paylaş

xieon said:

şahsen oyunlarının %90indan fazlasını 5 kişi oynayan biri olarak ve zilyon tane bedava accountum olduğunu düşünürsek oyunlara girip gerektiğinde çıkabilirim. Beyin bedava nasılsa. Bu sistem abuse a çok açık.

Bu arada sizlere nasıl denk geliyor bilmiyorum ama dün takımımdan yabanci bir adam düştü ve 7-8dk adamın gelmesini bekledik pauselayıp. Bu durum çoğu oyunda da yaşanıyor ama size artık nasıl bir community geliyorsa bir şey de diyemiyorum

Bunu nasıl yapıyorlar anlamadım. Bir gün bunu denedim ve inanılmaz kötü oyunlara girince, aklım başıma geldi. Her ne kadar bir level sistemi olmasada yinede 3 aşağı 5 yukarı seviyeye göre oyuncu geliyor. Yeni hesap ile oynamak imkansızmış gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hon öyle yapmaya mecbur kaldı çünkü rekabete dayanamadı. Ben 30 dolara almıştım sonra beleş oldu oyun, niye çünkü rekabete dayanamadı.

Hon'un mm'i gerçekten belli seviye oyuncular için iyiydi ancak düşük seviye(oyuncuların çoğu düşük seviyeli) için kötüydü. Çünkü düşersen hep düşüklerle takılıyordun. Ayrıca yeni oyuncu girişi için de iyi değildi.

Dota2 burada kendine pazar yaratmaya çalışıyor, kalkıp da Hon'un mm'ini istemek oyuncu açısından mantıklı olsa da gerçekçi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...