Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

son 10 oyunumun 9 tanesini kaybettim galiba,aşırı rezil oyunlar hepsi,1dk bile ortak olamadık hiç bi oyuna.karşıda paso try hard arkadaşlar denk geliyor.ben niye sürekli takım halinde girenlere karşı eşleşiyorum hiç anlayamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

all random attığımdan beri oyun kazanamıyorum. hem oynayamadığı herolar geliyo takım arkadaşlarımdan en az 2 tanesine. repick de atmıyorlar. medusa ile ilk levellarda split shot verip, mana calma buyusunu kill calmaya saklayan adamlar dolustu butun ar oyunlarıma.

ya da öyle bir takım kombosu geldi ki solo olsa daha iyi gibi dusun.

benim gibi sansınız yoksa all random cok da iyi degil. full melee carry bile gelebilir yani :(
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

all random attığımdan beri oyun kazanamıyorum. hem oynayamadığı herolar geliyo takım arkadaşlarımdan en az 2 tanesine. repick de atmıyorlar. medusa ile ilk levellarda split shot verip, mana calma buyusunu kill calmaya saklayan adamlar dolustu butun ar oyunlarıma.

ya da öyle bir takım kombosu geldi ki solo olsa daha iyi gibi dusun.

benim gibi sansınız yoksa all random cok da iyi degil. full melee carry bile gelebilir yani :(

bana da böyle oluyor,dün dayanamayıp leave bastım sonunda.ilk kez isteyerek bi oyundan çıktım dota hayatımda.me friends top farm diye trilane üste gidip feedleyen(cm,venge,Troll),chat'e 30dk 1 kelime yazmayan gruba artık dayanamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...