Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

olay kötü oynaman ya da iyi oynaman değil, takım oyunu oynamıyorsun ve çok kolay insanları suçluyorsun. Emin ol yarı yarıya azaltsan şu tavrını daha çok win alırsın. Hemen pes ederek oyun çeviremezsin en basidinden.

Dediğin gibi kasıyorsun, ama olay senin farmından ibaret değil. Misal carry değilsen bile farmına ortak oluyorsun carry'nin. Pek lane değiştirmiyorsun falan. Ya ben iyi bi oyuncu olsam daha rahat yorum yaparım da, sadece genel yaklaşımını eleştiriyorum. Amacın oyun kazanmaksa daha yapıcı olman lazım. Bir de kendi hataların da oluyor onları göz ardı etme millete laf ederken.

Yalnız pause'u açmıyorsun onu takdir ettim ehuehu.
Sosyal ağlarda paylaş

dotabuff mevzusunda valve hadleri bildirmiş.
dotabuff yoluna istatistikleri vererek devam edebilirdi, etmedi
keyfi rating verme yolunu seçti, olmayınca qq diyip gitti
benzeri siteleri elobuff.com gayetk commercial bi hal almış. o şekle dönmesini istememek heralde valve'ın da en doğal hakkı
Sosyal ağlarda paylaş

dotabuff bence çok güzel bir işe girişmişti. rating olayları filan bence çok güzel bi olay. niye buna karşı çıkılıyor hala anlayabilmiş değilim.

nedir yani x kişisi benim ratım 1 miş yayınlamışlar diyip ağlayıp aşağılanacak mı sanki.

valve çok ağır karar almış bence. istatistik konusunda çok harikaydı dotabuff, valve kendisi böyle bir şey sağlamıyorken bu privacy saçmalığını çıkartması kötü oldu bence.
Sosyal ağlarda paylaş

@screwy: tekrarlıyim, had bildirmiş

bu arada mesele rating göstermek değil
elobuff.com 'a gir aynı sitenin lol için ne hale geldiğini gör. aylık 6 dolarluk subs ücretli falan. aynı şeye dönüşecekti. he bi de bir şirketin privacy option eklemesi, data mining eklemesi genel olarak ne kadar yanlış olabilir. ToS olarak da düşünün yani.

ayrıca dotabuff isteseydi aynı işine devam edebilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...