Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

http://www.reddit.com/r/DotA2/comments/178my1/dotabuff_in_jeopardy/c838ueb

"We are still getting new matches, Valve expects us to switch to the API (which was down, but came up just an hour or two ago), but that would kill our site:
All privacy players have a playerid of -1, which kills DBR
We no longer have the ability to download replays, which kills chatlogs, skill builds, item builds, and a lot more cool features we had planned."
Sosyal ağlarda paylaş

Sıpark sana bi tavsiye.

Eğer 5i bir şekilde tamamlama şansın olursa direk rus serverına gir. %99.9 ihtimalle 5 tane dandik rusla karşılaşıyosun. Bir güzel ağzının tadıyla dövüp rahatladıktan sonra kendi takımındaki rusları daha az önemsemeye başlıyosun.

%0.1 ihtimalle ise iyisinden rusla karşılaşma ihtimalin var. O zaman da adam gibi oyun oynamış olursun işte.
Sosyal ağlarda paylaş

beyinsiz valve bütün ratingleri resetleyip oyuncuların mmrlarına göre çalışan bi matchmaking yapsa hepimiz rahatlayacaz ama ısrar ediyorlar rusları da oyunun içine katmaya

200k online ile 2 dakika sürüyor oyun bulmak, honda 35k online ile 15-16 saniye sürüyordu bir ara oyun bulması
artık ne kadar boktansa matchmaking sistemi
Sosyal ağlarda paylaş

iki tarafın da ratingini düzeltecem diye aşırı rat farkı olan konumlandırmalar yapmasa çok güzel olcak...

cs:go da matchmaking ilk aylarda felaketti. şu an çok dengeli ve güzel görüyorum ben.

valve dota2 ye de bi el atsa adam gibi
güzel şeyler çıkardı aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

bi daha tek başıma girmicem ya şu an söz verdim kendime.
karşıda lina,sniper,pudge,slark ve leoric var.
bizim adamlar her combatta sk ya ve pudge a dalıyorlar. ölüyorlar direk tabiki.
adamlara 12 kez yazdım önce sniper ve lina diye yok ya ya ingilizceleri yok ya da embesiller.
60-40 killerde önde oldugumuz oyunu kaybettik.
late gamede bi combatta tek başıma önce lina sonra sniper sonra slarka dalıp aldım sonra pudge ve leoric'i temizledik. takımdan kimse ölmedi. o combatta bile adamlar ısrarla skya daldılar ve adamda aegis vardı 3 kez dirildi.
asıl bombaysa oyunu kaybederken geldi ilk defa bişey yazdı adamlar ve tinker dedi ki "first leoric".

hiç konuşmasa daha iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

paticik grubundaki spark bu sparkcaster'sa bikaç oyununu izledim.

Hiç de iyi oynamıyo, onu geçtim sürekli takımını suçluyor, afk kalmalar, dc atmalar falan. Adam kaybediyo karşı takımı da rus onlara laf ediyor. Geliyor kek gibi ölüyor, finish yazıp afk kalıyor. Açıkçası çok falso oynuyosun, olabilir ben de iyi oynayamıyorum ama kendine bakmadan takıma laf ediyosun. Senin gibi bir oyuncu takımımda olsun istemem, zaten böyle oynayarak da doğru dürüst oyun seviyelerine gelemezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

son 10 gündür çok kötü oynadığım bir veya iki oyun olmuştur
öbürlerinde rus yoksa takımda 0 7 başlasam bile kasıp taşıdım oyunu

ayrıca sürekli söverim, çünkü anca böyle başa çıkabiliyorum bu sinirle

demin oyundan çıktım
troll bütün oyun farmladı
lanaya trap skillini beğenmediği için level 13 te verdi vs
replay söyle neden sövdüğümü bakıp anlatayım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...