Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

honun sistemleri iyiydi valla çok özlüyorum şu an açıkçası

abi hon dota2 den kat kat daha başarıylıdı özellikle betada.
ui customization, add-on, map editör. add-onları kontrol etseler adam gibi, icefrogta yamuk yapmayıp tüm dota herolarını portlamalarına izin verseydi böyle aptal herolar yerine mis gibi w3 tadında gerçek dotayı oynıcaktık

dota2 de daha kendi herolarını portlamayadılar yıllardır, anca kostüm satsın yetersizler. adam akıllı bi optimizasyon yapamıyorlar 4 5 patchde bir bozuyorlar millet gtx 680 ile ağlıyor. son patchlerden sonra oyuna giresim kalmadı 20-30fps alıyorum resmen
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam denedim U.S East server'ını ilk defa sadece 166ms ve efsaneviymiş , tek başıma sıra alıp bu kadar keyif aldığım bu kadar eğlendiğim olmamıştı 3 oyun üstüste win kötü başlamamıza rağmen ve inanılmaz bir comunication oyunlar bittiğinde yüzümde koca bi gülümseme vardı zokarım eu serverına hayatta oynamam bi daha :D
Sosyal ağlarda paylaş

GenjuroXXX said:

Dün akşam denedim U.S East server'ını ilk defa sadece 166ms ve efsaneviymiş , tek başıma sıra alıp bu kadar keyif aldığım bu kadar eğlendiğim olmamıştı 3 oyun üstüste win kötü başlamamıza rağmen ve inanılmaz bir comunication oyunlar bittiğinde yüzümde koca bi gülümseme vardı zokarım eu serverına hayatta oynamam bi daha :D

bende bi deniyeyim dedim 13 yaşında ergenler geldi,şans işi abi eu da aynı bok us'de
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

160 ms ile nasıl oynuyorsunuz ya? sıcsan last hit yapamazsın o ms ile 120i geçince sapıtıyor bende

normalde last hit için x süre bekliyosan x+0.5 bekliyosun işte cok problem olmuyor ki zaten ben iyi bir last hitter değilim normal zamanda bile kaçırabiliyorum :)

S-H said:

bende bi deniyeyim dedim 13 yaşında ergenler geldi,şans işi abi eu da aynı bok us'de

Ya 13 yaşında ergen gelsin kabul ,eu da %99 2 rus geliyo gg zaten dire bot lane'de ogre mage + phantom lancer'ız adam 0 deny 0 last hit creeplere yaklaşmıyo bile juggernaught var abartmıyorum 5 dakika adam aralıksız farmladı deny diye giriyorum aradan maiden pushluyo geri , herife diyorum 2 deny'da sen yap tık yok sabit duruyo , juggernaught u tokatlamaya calışıyorum %10hp i kalmış paşam kıpırdamıyo bile...

Sparkcaster said:

arkadaş ne fanboysunuz ya

evet fanboy'um yasak mı? 2 rusla oynayacağıma 1500ms'li 4 zimbabweliyle oynarım daha iyi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...