Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nfs underground 2 (demo)

Jaan

Öne çıkan mesajlar

yalniz dikkatimi cekti butun dunya oyunun demosunu indiriyor butun sitelerdeki mirrorlarin kullanma durumu %100
heralde bu yuzden indiremiyorum

bakalim bosch bir yer bulayim hemen indircem[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..
so, Forget the name... Play the Game..

Saint Joseph'li ultimacılar
Sosyal ağlarda paylaş

saol arkadasim ben denedim buldum hala arayanlara da soylemek istiyorum

http://www.eagames.com/official/nfs/underground2/us/editorial.jsp?src=downloads

sitesindeki en allttan ikinci link yani 1up.com burasi temiz gozukuyor daha yeni basladim indirmeye[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..
so, Forget the name... Play the Game..

Saint Joseph'li ultimacılar
Sosyal ağlarda paylaş

yahu öyle zor bi mod koyuversinler oyunun içine bizde mutlu olalım. Ben +90 bir virajı dönerken vitesi gerekirse 2 ye 1 e kadar indirmek istiyorum. Ama bu haliyle bunu yapınca dan dun çarparak solluyolar adamı.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Naa, 30 Ekim 2004 01:14 tarihinde demiş ki:
Hasar gorurlerse onuda mantıklı yapmak zorundalar 250km hızla giderken bir kaza yaptıgında o araba hsat olur yani her yarisii kazasiz gecirmek zorunda kalırsın oda oyunu 12378198 kat zorlastırır.

o zaman herkes ona gore kullanir
oyunun baslamasindan bitise kadar eller gazda pek mantikli gelmiyo bana[signature][hline] Q: Does God control everything that happens in my life?
A: He could, if he used the debugger, but it's tedious to step through all those variables.

Sosyal ağlarda paylaş

Underground araba simulasyonu degil ki hasar masar olsun... belki opsiyon koyabilirlerdi ama bu sefer epey bi sey eklenmis olurdu oyuna, az buz bi degisiklik degil...

olsun yinede arcade oyunu icin birebir.[signature][hline][Golden Horde]Goyal Xar

[Bu mesaj riglous tarafından 30 Ekim 2004 05:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Naa, 30 Ekim 2004 02:26 tarihinde demiş ki:
tamamda computerin pek kaza yapmadıgını ve en zor virajları bile bir yere dokunmadan mis gibi dondugunu dusunursek...
biz hep hasar gorerrek yavaslayarak gidersek baya zor olur zaten kolay bir oyun sayılmaz..

onlari ayarlmak zor diil
senin mantiginla grand theft auto gibi oyunlari zevk alarak oynamamiz da mumkun diil...[signature][hline] Q: Does God control everything that happens in my life?
A: He could, if he used the debugger, but it's tedious to step through all those variables.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
riglous, 30 Ekim 2004 05:28 tarihinde demiş ki:
Underground araba simulasyonu degil ki hasar masar olsun... belki opsiyon koyabilirlerdi ama bu sefer epey bi sey eklenmis olurdu oyuna, az buz bi degisiklik degil...

olsun yinede arcade oyunu icin birebir.

arabanin ana oge oldugu bi oyun.. niye olmasinki ? eski normal nfslerde az da olsa vardi bu olay, undergroundta tamamen kalkti ortadan

he tabi bence oyun guzel gozukuyo sadece bi eksikti bana gore bu[signature][hline] Q: Does God control everything that happens in my life?

Sosyal ağlarda paylaş

Bence onuda NFSU3 de yaparlar artık. Adamlar herşeyi koyarlarsa bir sonraki sürüme ne kalacak dimi :P

Anca arka bagaji acip içine birseyler koymaya basladık önce bir oluşturalım sonra parçalarız arabayi dan dun :)

[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on.
Tysre Freewave - Eclipse FrF - Master BH -

[Bu mesaj jonq tarafından 30 Ekim 2004 10:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 30 Ekim 2004 10:00 tarihinde demiş ki:
said:
tamamda computerin pek kaza yapmadıgını ve en zor virajları bile bir yere dokunmadan mis gibi dondugunu dusunursek...
biz hep hasar gorerrek yavaslayarak gidersek baya zor olur zaten kolay bir oyun sayılmaz..

onlari ayarlmak zor diil
senin mantiginla grand theft auto gibi oyunlari zevk alarak oynamamiz da mumkun diil...

olayin gta ile ne alakasi var bir kere ben sacma olur demedim zor olur dedim.[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım Sen beni dostlarimdan koru dusmanlarımla ben ilgilenirim!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Naa, 30 Ekim 2004 12:05 tarihinde demiş ki:
said:
green_martian, 30 Ekim 2004 10:00 tarihinde demiş ki:
said:

onlari ayarlmak zor diil
senin mantiginla grand theft auto gibi oyunlari zevk alarak oynamamiz da mumkun diil...

olayin gta ile ne alakasi var bir kere ben sacma olur demedim zor olur dedim.

once "bilgisayar kaza yapmaz biz yapariz oyun cok zorlasir" diyosun
buna karsilik bende hayir olmaz al sana grand theft auto ornegi diyorum (-ordaki arabalar hasar aliyomu? -evet,
-bilgisayara mi karsi oynuyosun? yine evet.)
buna karsilik ne alaka diyosun bu nasil bi cevap? senin ki "ne alaka?" oluyo bu durumda...
zor olur kismi zaten anlamsiz kaciyo eski nfslere bakarsan orda kullandiklari teknikten bahsettigimi anlarsin[signature][hline] Q: Does God control everything that happens in my life?

Sosyal ağlarda paylaş

hala alakasız bir seyden bahsediorsun
GTA da kac tane arabayla yarısıorsun? basit kovalamacalar seklinde gecior.
Tabi GTA'da araban hasar aldıgında degistirebiliorsun. NFS'de oyun icersinde araba degistirebiliormuyuz Peki?
Mumkun olsa Bile NFS'de Gta'da gittigin hizin 2-3 katı hizlarda gidiorsun ve 1-2 sn nin bile onemi buyuk bilmem anlatabildimmi.

Hala devam etmek istiorsan Ozelden cevabini bekliorum konuyu daha fazla saptırmayak.[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım Sen beni dostlarimdan koru dusmanlarımla ben ilgilenirim!
Sosyal ağlarda paylaş

Dagıttınız ortamı valla :) Olsun tabiki hasar olayi ama GTA daki gibi de abartı olmasın hasar alınca gidip yeni parca alıp taktıralım "too fast too furios" daki gibi kopruden ucunca tampon bırakalım ama araba gitmeye devam etsin dimi :)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on.
Tysre Freewave - Eclipse FrF - Master BH -

Sosyal ağlarda paylaş

nfs2'den sonra EA adam gibi oyun yapamadi ki... (undergroundlara kadar) su an bircok kisi yeni nfs'leri bekliyosa bunun sebebi nfs2'dir. oda tamamen arcade'di.. ha belki porshe sayilabilir guzel ama o simulasyondu... (en azindan simulasyona yakindi)

tabi zevkler ve renkler tartisilmaz siz sevmis olabilirsiniz diger nfs'leri ama benim gibi dusunen baya bi kisi var. haliyle EA o ruhu yakalama cabasinda. 1 defa oynayip bitirip sikilinacak bi oyun yaparsa bu olmaz tabi, nfs2'yi 2 sene oynamistim, 2 3 ay once arkadaslarla bi yerde rastladik, direk atlayip hadi oynayalim dedik... ha onun yerinde hasar aldigi 3 4 5 vs. olsaydi kimse tenezzul etmezdi muhtemelen... kisacasi ortami yakalamislar, guzel olmus...insan hasar almayinca dan dun oynayabiliyo. oyle olunca da sikilmiyolar yok hasar almiyim hede hodo diye...

GTA konusunda karsilastirdiginiz seyler cok ayri geldi bana. yani GTA mere NFS mere...[signature][hline][Golden Horde]Goyal Xar

[Bu mesaj riglous tarafından 30 Ekim 2004 17:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu okuduktan sonra en çok sevindiğim iki şeyden bir tanesi sanırım herkes gibi şehir içinde aylaklık etme seçeneği. Tam benlik! Bir diğeri ise "road mirror off" olayı. Bu olay nfsu1'de var mıydı acaba diye merak ettim. Çünkü ben konsolda oynuyordum ve böyle bir seçenek yoktu. (eğer vardı diyen birisi çıkarsa büyük gam yiyeceğim, ayrı bir mevzuudur) Umarım nfsu2'de asfalt rengini iyice sindire sindire oyunu oynayabilirim.[signature][hline]It's "Unix" if it has the "x" sound in its name - the Xbox must be Unix then.

from a discussion on slashdot.org
Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 30 Ekim 2004 01:02 tarihinde demiş ki:
arabalarin zarar gormesi lazim ya
markali diye arabalara dokunmuyoar gicik oluyorum

bence böyle çok daha iyi.
need for speed 2'nin en sevdiğim tarafı buydu. O zamandan beri zaten başka nfs oynamamışımdır, hot pirsuit felan hiç oynamadım zaten...
said:

said:
riglous, 30 Ekim 2004 05:28 tarihinde demiş ki:
Underground araba simulasyonu degil ki hasar masar olsun...

+1

underground 1'i sevmemin nedenlerinden biri, need for speed 2'ye çok benzemesiydi.
abuk sabuk gerçekçiliklerle uğraşmadan,
direk "hız ihtiyacı"nı gideriyordu.
underground 1 de aynı şekilde hız ihtiyacını karşılıyordu..

nfs 2 ve underground'u, GTA ile kıyaslamak, starcraftı counter-strike ile kıyaslamaya benzer.

----------

nfs u 2'ye gelirsek...

nfs 2, 98 senesinde en çok oynadığımız oyunlardan biriydi. Çok yavaş giden, çok zorlu rakiplere sahip simulasyon oyunlarına kıyasla, sonuna kadar hızı hissediyordun. Virajı sorunsuz dönen yapay zekayla uğraşmak yerine gazı kökleyip rüzgarı hissediyordun.

underground'da da öyleydi. Hele çin mahallesinde yarışlar, rampalardan uçmalar vs çok zevkliydi. Drag racing ise hasta bir olaydı.

NFS U2'de ise Underground'u ilk gördüğümdeki hissi yaşayamadım.
Daha çok konsol vari bir oyun olmuş.
Arabanın kontrolu çok zor. Tek bir çizgi halinde ilerleyemiyorum. Çok keskin dönüşler yapıyor.
Virajlarda ise bu sefer araba çok az dönüyor.

Yani konsoldan emüle gibi bir oyun olmuş.
Mutlaka direksiyon istiyor, analog controlleri çöpe atmış adamlar.

Oyunun geri kalanı da sıkıcı.
Aynı şehirde gidiyorsun, bir araba buluyorsun, adamı geçiyorsun, birşey olmuyor sadece ego tatmini.
Mağazalar arasında gidip gelmek insanı bayıyor.
drift yarışları vs için gerekli zımbırtıları bulmak çok zor.
Drift yarış berbat olmuş. Çok çok zor geldi bana. Pist yarışları kolaydı ve zevkliydi, bunda epeeey kasmışlar.

Güzel yanları yok mu, tabii ki var.
Eski oyunda rakipler seni pat diye yakalıyordu.
Ancak bu oyunda kaldırmışlar.
bol modifiye eklemişler
grafikleri daha çok optimize etmişler..
bir de şehirde turlamak çok zevkli.

onun dışında daha çok eklenti paketi gibi durmuş oyun,
undergrounddaki ilk görüşte aşk olayı
bu oyunda yok.[signature][hline]I fear no enemy!
I fear not death!
For the khala is my strength!
En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

Ehe bilgisayar hiç kaza yapmaz diyen arkadaşa sesleniyorum buradan.
NFS:U
Maximum traffic, Hard rakipler.
Sprint track'i bi tane.
İşte start oldu.
Gidiyoruz.
Kaykay pistinin dahil olduğu sonrasında otoban başlayan bi pist var.O pistteyiz.
Adam kaykay pistine girmeden önceki 4 yol azında düz duvara bir çarptı.
12 saniye fark açıldı adamla aramda.
Heh.[signature][hline]I'd like to try to live my life again.
I'd like to see where I was going wrong.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...