Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nokia Lumia 920

mokoko

Öne çıkan mesajlar

iphone manyağı arkadaşlarım bile aleti seviyor genel olarak. birşeye takılan da genelde boyut ve ağırlığa takılıyor, iphone'la kıyaslayınca..

en azından şunu farkettim; iphone severler android sevemiyor çünkü aynı kulvardalar.. arayüz falan rakip hissiyatı doğuruyor çünkü çok yakınlar. ama alıp lumia'yı kurcalayınca, farklı bir alternatif olduğunu açıkça anlıyor. işini de iyi yaptığını görünce, sempati duyabiliyor.

bir de alet cidden sağlam sanırım ya =) ilk aldığımda düştüğü gibi kırılır hissiyatı vardı, şu sağlamlık testlerine pek inanmıyordum da.. 2 kere düşürdüm, en ufak çizik yok alette.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Teleses'in bir davasina bakiyordu babam, bundan getirip vermisler bir tane dun, kurcaladim epey bir.

Cok akici, ekran ve kamera da cok kalite ama bos telefon biraz. Icinde Nokia'nin guzel servisleri var harita filan ama onlar olmadan kullanmak zor. Marketten aradigim bir suru seyi bulamadim. Ozellistirme de sifir, kurcalayacak ayar bile yok neredeyse.

Bunlar disinda bazi insanlar icin en super telefon bence, babam da bunlardan zaten. Tek istedigi e-postalarini kontrol etmek, ofis dosyalarina erisim, harita, GPS, Kazanci'dan rahat mevzuat ve ictihat erisimi. Bunlari cok iyi yapiyor, ofis programlari ozellikle cok iyi. Kamera da kullaniyorlar bazen, kesif filan oldugunda ise yariyor cok.

Genel olarak tam isini yapan adam telefonu olmus, kurcalanacak geek telefonu (Android) ya da hipster telefonu (iOS) degil ama. Alinir, konusma, mesajlasma gibi seyler de iyi yapilmis.

Uzun vadeli kullanimda nasil sorunlar cikartir bilmiyorum ama.
Sonuc olarak begendim, gercekten premium bir device olmus ama alan kisi ne istedigini iyi bilmeli. Herkese gore degil, ayri bir vizyonu var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
920 Flagship, 820 High range telefon. Aynı dönemde duyrulup aynı dönemde çıktı iki telefon. Sonradan 600 serisi duyruldu ama onlarda Q4'de piyasaya çıktı. Planlı gidiyor yani herşey, samsungculuk yok.

Nokia yılların verdiği deneyimle yardırıyor. Q4'de hayli kâr yaptılar yeni Asha-Lumia serisiyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...