Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nokia Lumia 920

mokoko

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Alacaksin quad-core, 2gb ram. Sonra? Ne yapacaksin yani onla? Kaynak kulanimi %20-30'u gecmeyecekse ikinci bir dizustu al onun yerine: http://www.bimeks.com.tr/urun/124909/lenovo-s400-59-350196-kirmizi-ultrabook.aspx

Piyasanin en iyi aleti bence f/p olarak. Lumia 920'den de ucuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Android alırken, uzun vadeli kullanmayı düşünüyorsan, bol çekirdekli hızlı işlemci, bol RAM aramak mantıklı telefonda. Çünkü android açık kaynak kodlu olduğundan her zaman ileriki versiyonları kullanma şansın var ve burada iyi donanom avantaj sağlıyor. Ancak WP8de öyle birşey olmayacak, ileriki versiyonların kurulabilmesini senin donanım gücün değil üreticilerin ticari kararları belirleyecek. Dolayısıyla, rami 1gbmış, 2gbmış önem arz etmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

2 gündür kullanıyorum ben de yorumlarımı yazayım.
wp8 programlarının saga sola scrollanabilmesi çok avantajlı olmuş. facebook için iosta soldan menüyü seçip sonra istedigin şeyi açarken burda direkt saga sola ittirerek hemen bütün olaylara göz atılabiliyor.facebook-twitter-foursquare falan bu tarz yapılmış epey güzel olmuş.
nokia bilen göz baya baya iyi böyle açıp şu yönde 500metre ilerde burger king var deyip gidince gerçekten burger king çıkması oldukça hoş.
markette pek oyun yok ama en azından ben bulamadım böyle birşeyler indireyim bakayım nasılmış diye. telefonda pek birşey oynamadıgımdan benim için çok sorun olmadı, başkaları için can sıkıcı olabilir.
sinemagraf programı var kendiliginden gelmiyor ama nokianın programı böyle 5snlik gif yapabiliyorsun istedigin alanı seçip eglenceli baya.
kablosuz şarjını da aldım 100tl falan ekstra para veriliyor. ne oldu kabloyu sokmak yerine direkt telefonu bırakıyorsun çok mu birşey farketti yoo ama hoş gene de birde iphone un kısacık kablolarından sonra en azından uzun kablolu birşey vermeleri iyi olmuş. 100tl ekstraya değer mi bilmem.
beraberinde gelen kulaklıklar direkt kulak-içi ben bu tarz pek sevmem ama kalitesi iyi baya.
Sosyal ağlarda paylaş

kullananlara şöyle bi sorum var. ben google'ın bi sürü servisini kullanıyorum. ztn mailim gmail, en önemlisi gtalk kullanıyorum ve telefonumda gtalk mutlaka olmalı. lumia'da (yada daha doğrusu wp8'de) google servislerini kullanma imkanı var mı?

yoksa android mi hertürlü?
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

kullananlara şöyle bi sorum var. ben google'ın bi sürü servisini kullanıyorum. ztn mailim gmail, en önemlisi gtalk kullanıyorum ve telefonumda gtalk mutlaka olmalı. lumia'da (yada daha doğrusu wp8'de) google servislerini kullanma imkanı var mı?

yoksa android mi hertürlü?

Messaging ve Mail uygulamaları bu dediklerini yapabiliyo olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ractamainus said:

said:
99. Cannot save contact to SIM card.

diyor burda.

listedeki bir çok şey giderilmiş, çok ciddi major sorun çıkaracak 2-3 tane madde gördüm, diğerleri kısa zamanda düzeltilebilecek şeyler.

numaraları ms hesaba aktardım manual bir şekilde, yedeği de aldım artık uğraşmam bir daha en azından :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...