Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android çılgınlığı

Suark

Öne çıkan mesajlar

samsungun yazilimi bende sevmem ama su son iki gundur 4.1.2 ye yukselttim aleti yazilimi oldukca iyi olmus..

s3 iyi alet, yeni gelen lg nexus 4 ucuz ve iyi alet. fiyati cok uygun gorunuyor. google masallah telefon tablette fena ucuz satisa cikti ..

bunlarin haricinde one x htc den diyebilirim. sony ler nedense uzak oldugum bir alet fikrim yok ama genel reviewlerinde hep bu uc firmanin arkasinda gibi duruyorlar.

buyukluk dert degilse note serisi, orta buyuklukte one x , s3, nexus 4 vs.. kucukleri bilmiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

s3 ü kötülemek için ya samsung haterı olmak lazım yada başka bir markanın ağır fanboyu

bu topikte dolmuşlar yine sdfs

1.5 ay oldu sanırım s3 kullanıyorum.hiç bir problem yaşamadım.devamlıda güncelliyorum yazılımı.

fbi sitesi falan mı hackliyorsunuz bu telefonlarla.yazılımın tam olarak neyi beğenilmiyor anlamadım ?

telefon hızlı.bir sürü app kullanıyorum ve telefonun her özelliğini sömürüyorum ?

sarjıda güzel gidiyor.daha beklenti nedir.tipini büyüklüğünü falan beğenmezsin olabilir

bir markayı övmek için ötekini itin götüne sokmaya gerke yok ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

baya gaz gelmişsin de s3 kötülemedik ki, alternatif falan sunduk karşılaştırma linki verdik, bence sen s3 almışsın diye fazla hassas yaklaştın olaya :)

topiğin odak noktası s3 değil. kötü telefon da değil.

yok ama bende alana kadar okuyordum mesjaları gazımı buraya akıttım :).ztn ilk sayfadan sonrasını okumadım.

insanlar genelde markacılık yapıyorlar.objektif eleştiri olmuyor.yani kesin bir dille s3 alma mahmut al diyebiliniyor.bence böyle yeni telefon almada yardım isteyenlerin kararını etkileyecek şekilde net konuşmamak lazım sdf

hani adam konuyu açmadan telefon almaya gitse samsung onun için hep kötü olarak kalıcak.belki gidip hakkaten başarısız bir telefon alacaktı :)
Sosyal ağlarda paylaş

HTC için;

artilari,

- Arayüzü diğerlerinin çok önünde. Görsellik olsun, kullanım olsun çok iyi.
- Telefonlarin dizaynı güzel.
- Kullanılan malzeme güzel. Samsung gibi plastik değil.

eksileri,

-High-end telefonuna desteği bir sonraki serisi çıkana kadar. En fazla 1 tane major update alırsın.
-Türkiyeden alırsan Garanti diye bi şey yok. Teleservice ile çalışıyorlar. Bozulmaması için dua etmelisin. (bkz. Sikayetvar'daki Teleservice şikayetleri)
Sosyal ağlarda paylaş

sony'lerin pil ömrü rezalet diye okuyorum bi çok yerde. son 3-4 tanede durum nasıl bilmiyorum. sony'nin yeni tasarımını cok hoş buluyorum ben, tasarım ekibi çok iyi iş çıkarmış.

htc'nin kaltesini bilmiyorum da tasarımlarını iğrenc buluyorum ben şahsen. çok kötü görünüyorlar la gözüme.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...