Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm #8

Griswold

Öne çıkan mesajlar

aktiftablet said:

ilgi orospuları desem küfüre girer mi, attention whore diyim en iyisi..

ilgi hayat kadınları

ama gerçekten buraya foto koyan her insan en az bir yorum bekler yoksa çok saçma. insanlar sosyal varlıklardır. ilgi hayat kadınlığı bu hareketi sürekli yapanlara denir arada sırada değil
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

aktiftablet said:

ilgi hayat kadınları

ama gerçekten buraya foto koyan her insan en az bir yorum bekler yoksa çok saçma. insanlar sosyal varlıklardır. ilgi hayat kadınlığı bu hareketi sürekli yapanlara denir arada sırada değil

bekler de, senin dediğin gibi, ay benimle ilgili post atmayın, yok yanlışlıkla koymuşum, yok siler gider vs gibi sözleri söylemez, yoksa paylaşmak ayrı bişey,
Sosyal ağlarda paylaş

abi şurda fotografta sadece yüzü gözüken insana bile wouldn't bang 2/10 yazdıldı, en ufak fotografta millet ağzına geleni söylüyor. Bu lafları edip sonra e ilgi çekmek istemese fotograf koymaz zaten diyenle sokakta etek giyen kadınları lafla taciz edip zaten aranıyor diyenler arasında bir mantalite farkı yok, dönüp kendinize bakın bi.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

pozitif feedback zorunlu değil de.sokakta gördüğümüz tanımadıgımız birine sesli biçimde lan ne çirkinsin ohahaoha demediğimiz gibi burda da dememek lazım.

ortaokulluluk olur burda da bunu yapmak

tanıdığın adama dersin tabi, fatma memelerin inek memesi gibi.

pati albümde bir sürü resim var.baştan sona çirkinlikleri vurmaya kalksak sayfalar yetmez sdfs

İnternetle gerçek hayatı bir tutarak 1-0 sıfır başladın zaten mevzuya bu bir.

Eger sen böyleysen, böyle ol kimse sana niye kaymıyorsun demez bu iki. Valla bi kız bana güzel miyim diye sorarsa gerçek hayatta evet/hayır/sorduk mu kombosundan parçalar gelir.

Sanırım beyanım "Niye kaymıyorsunuz?" olarak anlaşıldı. Hakaret etmediginiz sürece istedigini diyebilmen lazım, anonim forum insanların kendini daha iyi hissetme yeri değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

aktiftablet said:

Abi tavsiye etmiyorum, yörüngeden koparsın. Aptal dediginde banlandıgın bir forum çünkü.

aptal derken
utanarak baaka demek sayılıyor mu ? kotourayı gözünüzün önüne getirin tabii bunu düşünürken.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Red said:

pozitif feedback zorunlu değil de.sokakta gördüğümüz tanımadıgımız birine sesli biçimde lan ne çirkinsin ohahaoha demediğimiz gibi burda da dememek lazım.

ortaokulluluk olur burda da bunu yapmak

tanıdığın adama dersin tabi, fatma memelerin inek memesi gibi.

pati albümde bir sürü resim var.baştan sona çirkinlikleri vurmaya kalksak sayfalar yetmez sdfs

İnternetle gerçek hayatı bir tutarak 1-0 sıfır başladın zaten mevzuya bu bir.

Eger sen böyleysen, böyle ol kimse sana niye kaymıyorsun demez bu iki. Valla bi kız bana güzel miyim diye sorarsa gerçek hayatta evet/hayır/sorduk mu kombosundan parçalar gelir.

Sanırım beyanım "Niye kaymıyorsunuz?" olarak anlaşıldı. Hakaret etmediginiz sürece istedigini diyebilmen lazım, anonim forum insanların kendini daha iyi hissetme yeri değil.

ya tercih tabi de bence masum ile dalga geçilmeyi hak edeni bilmek lazım

yani lord argos gibiler dalga geçilmeyi hakediyor bence internette.ama normal kendi halinde resim koyanı tipi bozuk vs diye aşagılamamak lazım

kız bana sorarsa demişin de.ben gerçek hayat derken mesela yanımızdan geçen random birinden bahsetmiştim misal sdfs.sonuçta internette aynı hesaba geliyor.tanımadığımız insan dolu ortamlada takılıyoruz.

insanlar gerçekten olumlu yorum almak ilgi çekmek için bile resim koyuyorsa yinede notr kalmak iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöyle, ben mesela kimseye çıkıp LOL ÇİRKİN dedigim hatırlamıyorum.

En son copry bi ara foto spamleme aşkına tutuştuydu ona baya yüklendik küplere biniyodu falan.

Eger IQ'un 30 değilse, sosis festivali foruma gelip hatun basına foto koyarsan basına geleceği ya biliyosundur ve hazırsındır yada daha kötüsü istiyorsundur.

Tits or gtfo'un felsefesi de gögüs değildir zaten. Bütün olay herhangi bir kadının salt bir şekilde dişi vücudunun cazibesinin farkında olarak bunu expose edip sadece kendini medeni hissettirdiği için bundan bihaber davranması.

Yoksa çogunuz eblek tiplersiniz, ben kimseyi hatırlamıyorum abi çok çirkinsin diye yüklendigimiz. Bi One var, o da random kızlara aşk öm'leri yolladıgı için kendi kaşındı.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

abi şurda fotografta sadece yüzü gözüken insana bile wouldn't bang 2/10 yazdıldı, en ufak fotografta millet ağzına geleni söylüyor. Bu lafları edip sonra e ilgi çekmek istemese fotograf koymaz zaten diyenle sokakta etek giyen kadınları lafla taciz edip zaten aranıyor diyenler arasında bir mantalite farkı yok, dönüp kendinize bakın bi.

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Myshkin said:

(tu)

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...