Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

29 TL 'ye Windows 8 pro isteyen.

tinu

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

temiz kuracaksan direk 8 kursana. oski denemiş oldu diyo işte. bir daha eksi win versiyonlarını temizlemekle uğraşmazsın.

Oski'nin hiçbirşeyi yedeklemeden(ayarlar,dosyalar,uygulamalar) kurduğuna temiz kurulum diyor galiba. Öyle bir seçenek var çünkü win7 üzerine kurarken.

Temiz kurulumdan kasıt, bilgisayarı win8 cd'si ile boot ederek kurmaktır. Bu şekilde kurulamıyor maalesef. Denedim onayladım.
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

barbu said:

temiz kuracaksan direk 8 kursana. oski denemiş oldu diyo işte. bir daha eksi win versiyonlarını temizlemekle uğraşmazsın.

Oski'nin hiçbirşeyi yedeklemeden(ayarlar,dosyalar,uygulamalar) kurduğuna temiz kurulum diyor galiba. Öyle bir seçenek var çünkü win7 üzerine kurarken.

Temiz kurulumdan kasıt, bilgisayarı win8 cd'si ile boot ederek kurmaktır. Bu şekilde kurulamıyor maalesef. Denedim onayladım.

Bu kötüymüş o zqman
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

barbu said:

usb'den boot ederek kurdum yahu. tertemiz kurulum işte. senin bilgisayarın bozuk
Sosyal ağlarda paylaş

Süre sınırı yok.

Bende orjinal olmayan windows üzerine kurdum. Sorun çıkmadı. Ama bir gün bilgisayar açılmayacak kadar bozulursa, windows göçerse ve tekrar kurmam gerekirse, ilk olarak win7 kurmam gerekecek. Çünkü aldığımız key sadece bu şekilde aktif edilebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
tomkat said:

GERGE said:

Çok net kullanıyorum ben catalyst 12.10'u. Performanslı.

amd vision engine control center aciliyo mu sende

bende de ayni surum var ama sadece catalyst control center aciliyor orda da grafik ayarlari yok

o söyledin hiç yoktu bende. makine geldiğinde bile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...