Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Surface RT

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Mr_Hand said:

Ekran ufak, çözünürlük düşük yalnız kodlama için. Proda da böyle olur mu bilmem gerçi de...

proda baktığım bir sayfada 1920x1080 gozukuyordu
zaten rt değilde direk pro düşünüyorum herşey olucak sonuçta orda bildiğin laptop aslında
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Kaça o vaio duo aleti? Bide absonun dediği tablette belirleyici kriter, fagster appler pek bişey ifade etmiyor bizim için. Egzel ofis ve meyıl için leptoba ihtiyaç duymayacaksam harika.

Ki bunun bi sonraki aşaması ERP programları zaten. Aktifim MS ne kadar destekliyor SAP arayüzünü? Bildiğim kadarıyla iOS'un SAP desteği falan var bölgeye çıkan adamlarına mobil SAP verebiliyorsun gayet.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Kaça o vaio duo aleti? Bide absonun dediği tablette belirleyici kriter, fagster appler pek bişey ifade etmiyor bizim için. Egzel ofis ve meyıl için leptoba ihtiyaç duymayacaksam harika.

Ki bunun bi sonraki aşaması ERP programları zaten. Aktifim MS ne kadar destekliyor SAP arayüzünü? Bildiğim kadarıyla iOS'un SAP desteği falan var bölgeye çıkan adamlarına mobil SAP verebiliyorsun gayet.

Bu vaio duo aleti direk senin pc'ne kurduğun windows 8'le çalışıyo. Yani herbişey çalışıcak. Fiyatı belli değil, bu aslında fuarda gösterilmiş bi prototip.
Zaten MS'un diğerlerine göre avantajı üretim tarafında, yani çalışanların işine yarayacak işletim sistemlerini yapma kısmında. Böylece iş için laptop + starbucks için ipad almak isteyen adam sadece bunlardan bir tanesini alıcak, veya şirketinin verdiğini kendisi de kullanacak, alet laptop'a alternatif olacağından MS daha fazla işletim sistemi lisansı satmış olmayacak aslında ama ipad ya da android yerine MS'tun store'undan aldığın uygulamalarla da MS kazanmış olucak, win win.

ios'un sap arayüzü biraz yalan sanırım, nerde kim kullanıyo belli değil. Genelde mobil için custom app yazdırıyor müşteriler kendi tercih ettikleri platformda, kendi custom sap uygulamalarıyla entegre.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...