Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anne Ben Gay'im

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Bende çocuklarımın gay olmasını istememde. Eğer kendi çocuklarımı, eger onların cocukları, benim torunlarım, büyüyüpte gay olursa onlara bir anda üvey evlat/sokak cocugu muamelesi yapacak sekilde yetiştirmişsem ortada çok daha büyük bir sorun var demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Yine saçmalanmış sayfalarca.

Son 4-5 sayfayı midem kaldırmadı gerçi ama şunu söyliyim, erkek erkeğe cinsel ilişkiye giren herkes gay olmuyor. Her gay allı pullu giyinip makyaj yapmıyor... Çok saçma bir algı var kafanızda atın onları.

Gayet maskulin takılan, hayvani yakışıklı adamlar var sokakta; kızlar böyle ağızlarının içine bakıyor; onlar da gay.

Kaldı ki biz işi sadece cinsellik boyutunda hayal edebiliyoruz çünkü muhtemelen hormonlarımız izin vermiyor ama ortada bir de "sevgi" durumu var.

Yani gay Ahmet'in gay Mehmet'le tek ilişkisi ard dövdürmekten ibaret değil. Adamlar birbirlerini seviyorlar. Zaten bu noktada işler zorlaşıyor onlar için. Adam başka bir adamı seviyor, ona aşık. Kadınlar zerre ilgisini çekmiyor, aynı bizim başka erkeklerle ilgilenmememiz gibi ve toplum bunu anlamıyor. Toplumun tek anladığı şey seks.
Sosyal ağlarda paylaş

Önyargıyı kırmak gerçekten çok zor. Bu ülkede insani ve ahlaki duyguları eğitilmeyen insanlar tarafından kabullenmek çok zor. Ben bir işitme engelli olarak insanların engellilere karşı bakış açısı ne kadar acımalı olduğunu görebiliyorum mesela. Ama herkesin birbirini anlayabileceği birgün geleceğine inanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

coco said:

gay'lerin sevişmeleri konusunda siz erkeklerin tepkilerine yakın tepkilerim olduğunu itiraf etmeliyim taki 2011 ingiliz yapımı Weekend filminde ki gay çiftin sevişme sahnesini izleyene kadar.

çok sexyiydi lol.

Weekend kötüydü bildigin. Brokeback mountain'daki daha iyiydi >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Nekro said:

o degilde bu modacilar neden hep gay oluyor yau

sektör ve çevre itibari ile cinsel kimliklerinin sorun olmayacağı bir meslek de ondan.

bence seyden adamlar super hatunlarla muhattap oluyorlar hep sikiliyorlar sonra degisiklik ariyorlar.

ibne kovboylar diye bir film vardi mesela ben orda sogudum gaylerden
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

said:
cocuklugundan itibaren avci olarak yetistirilen erkegin genellikle agresif flort eden hemcinsi karsisinda beklenmeyen sekilde av durumuna dusmesinden kaynaklanan asiri tepkisel ruh hali. kadinlarda daha az rastlanmasi kadinlarin av kimligini sindirmis olmalarindan kaynaklanmaktadir

ekşiden bir alıntı homofobiyle ilgili aslında çok net açıklamış.

sizin hissettiğiniz aslında göt korkusu. Yani bir nevi "sikmeseler bari" durumu. Ama gerçek hayat böyle değil. Tabi mavi istiridye barına girmediyseniz.

abi ekşiden alıntı dediğin yıllardır söylenen laf, bir anlamda bilimsel tanımı gibi birşey :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

coco said:

gay'lerin sevişmeleri konusunda siz erkeklerin tepkilerine yakın tepkilerim olduğunu itiraf etmeliyim taki 2011 ingiliz yapımı Weekend filminde ki gay çiftin sevişme sahnesini izleyene kadar.

çok sexyiydi lol.

kötü derken kriterin ne bilemedim ama her iki filmde de evet gaylerin sevişmelerinin en azından tavşan gibi sadece penitrasyondan ibaret olmadığını görebiliyoruz...

edit: penetrasyon
Sosyal ağlarda paylaş

coco said:

Ayfon said:

coco said:

çok sexyiydi lol.

kötü derken kriterin ne bilemedim ama her iki filmde de evet gaylerin sevişmelerinin en azından tavşan gibi sadece penitrasyondan ibaret olmadığını görebiliyoruz...

emin ol cogu gay'in heterolardan daha iyi cinsel hayati var ve penitrasyondan ibaret degil. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...