Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anne Ben Gay'im

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

sostizm said:

Lufen okuyun:
http://www.cokucuzkitapal.com/image/urun/2011/05/04/Resim_1304521473.jpg

Bir kitap okudum ve hayatim degisti geyigi yapacagim evet.
...
Arkadasim sonra esinden bosandi. Simdi memeleri falan var. Neden anlattim simdi onu da bilmiyorum.

çünkü adın pınar ve soyadın da çekirge.

arkadaşım dediğin kişi en başından beri naturel memeleri olandı; eşinin gey olduğunu anladı ve boşandı. sürekli gülerek kafa sallaması da manyaklık belirtisi. arabaların arkasına konan kafası sallanan köpek oyuncaklara dönmüş bildiğin...

sen de tüm bu olan biteni oturdun yazdın ve kitap diye satıyosun millete. ayıp yahu!
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de o kafalar var dimi copry...

lezbiyen bi çift her hetero veya homofobik adamın hayallerini süsler... 3. kişi olmak ister o ikisinin arasında ya da istemez ne bileyim, tam empati kuramadım şimdi...

ama aynı tablodaki iki kadının sadece cinsiyetlerini değiştirip iki eşcinsel erkek yaparsan "oh şit fak degidinlabajgayerdeyajayin! layörüyülağlağgeağg" idir.
Sosyal ağlarda paylaş

EgoistOrgan said:

lezbiyen bi çift her hetero veya homofobik adamın hayallerini süsler... 3. kişi olmak ister o ikisinin arasında ya da istemez ne bileyim, tam empati kuramadım şimdi...

buna niye şaşırıyorsunuz anlamadım. zaten homofobik dediğiniz adamın tek derdi iki erkek seviştiği zaman kendini erkeklerden birinin yerine koyması (beyin bunu otomatikman yapıyor tahminen) ve durumdan iğrenmesi.

ortada iki kız olunca bu açıdan bir sorun olmuyor. kendini zaten bir kızın yerine koyması beyin açısından zor ama koysa bile sorun yok çünkü karşı taraf da kız.
Sosyal ağlarda paylaş

DIn boyutuna girilirde ben geri kalir miyim?

BENCE OKULDA BIRI PANDIK ATIYO BUNLARA, SONRA BILINC ALTINDA IBNELESIYOLAR. KESIN ABI! ANNE BABA DIN SEVGISI ALMADIKLARI ICIN OLUYOR, KURAN OKUSALAR HIC OYLE OLMAZ CUNKU KURAN YASAKLAMIS. ONU OKUYUNCA HEMEN HETERO OLURLAR.

EVRIM TEORISI YALAN TUM BILIM ADAMLARI BIR OLUYO, DIN USTUNE KOMPLO BU! BENCE DARWIN I OKULDA PANDIKLEMISLER O YUZDEN.

DUNYA YUVARLAR DEGIL, SACMA BILIM ADAMLARI ATIYO, DINIMIZ OYLE DEMIYOR!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/33/Orlando-Ferguson-flat-earth-map.jpg

(bu arada saka zannedenler, yukaridaki resim ciddidir.)
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız dünyanın yuvarlak oluşu da gerçekten son 3 yüzyılın en büyük komplosu. Yuvarlak olsa üzerinde durmakta zorlanır dengemizi sağlayamazdık ama sırf dinde yazanlar yalandır diyebilmek için medya ve sözde bilim adamları uydurmasyon resimlerle bizi kandırmaya çalışıyor.

Nedankonun resmi isabetli baya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...