Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

nienna said:

şu oyunda şu an ne yapabiliyosunuz bana da anlatın. freelancerımla iki üç uydu tamir ettik bi iki pvp yaptık. geminin içinden sürekli düştük ettik, starfarer gezerken şıp diye uzaya falan fırladım. ben ne var da göremiyorum şu alfada. 1 fps ile uzay keyfi yaşim dedim o kadar feci ki şu an.

Abi universe'de quest yap para kas silah al gemi parcası al zırh al karaktere ık bık.

Arena commander'da kasmadan PvP. Universe'de çok kasıyo oyun su an, ama arena commander'da kasmıyor, Squadron Battle falan aç yüklen keyifli baya.
Sosyal ağlarda paylaş

Vanguard serisi performans olarak kotu duruyor. Gorunusu haric seveni yok su an anladigim kadari ile. Elden gececektir illa ki. Bu aralar yilbasi suprizi belki butun gemileri acarlar ucusa.

Aklima gelmisken, sanirim offline olarak mod ile istediginiz gemiyi test edebiliyoruz, nasil kismina bakmadim, google tahminen.
Sosyal ağlarda paylaş

Oha o pilot aynı benim gibi kullanıyor super hornet'ı, üstelik Nujabes dinleyerek uctugu için ruhunda denge var. Bulldog gibi yapısım bırakmıyor. Aynısını Sabre'da yapamıyorsun ama, öyle bi dayanıklılık yok.

Ve gimbal inanılmaz büyük rahatlık mousela, çok kolaylasıyor mevzu.
Sosyal ağlarda paylaş

Kutum dolmuş evet.

VKB Gladiator'ün zaten EU satışı yok amazon.com'dan söyledim, vergisi de kaçtı.
T16000M'i geçen ayın 15'inde Amazon.de'den söyledim, baya uygun fiyata geliyor free shipping ve vergisiz de stoğa girmedi hala. 9'u için release date vermişler. Throttle da gene tek alınca vergisiz geliyordu da stoğa girmedi uzun süre, devamında Amazon'un satıcı olduğu listing'i kaldırdılar.

Decoupled aslında full analog kontrol için güzel de ESP çalışmadığından kullanılmıyor pek. Önümüzdeki patch'lerde düzeltilirse decoupled uçanları da görebiliriz.
Kb+m'la zorlar decoupled, pek uğraşma derim. Throttle'ı çak 80-100 bir yerlere, strafe ve roll yaparak takıl gimballı veya gimbalsız. Zaten dijital inputla skidded attack yapmak bile dert, spiral falan impossibru böyle
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen, an itibariyle eglenebilmek istiyosan dogfight yapabilen gemi alıp kapısıcan, kendini gelistiricen.

Uçmanın skill ceiling'i baya yuksek, aşırı fark var pilotlar arasında. Ona abanıcan.

Oyun cıkınca da millet daha yeni oyunu ögreniyoken sen PAT KÜT adam indiricen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...