Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

Alfa baya ciddi alfa, kafasina gore 20-60dkde bir oyun cakilabiliyor, bug dolu falan. Developmenta katki, hemde daha yeni yeni oturmakta olan bir mmo'yu kurcalamak gozu ile bakmak lazim, Early Access falan degil yani baya alfa seviyesinde olay. Indirimli paket duserse ben tavsiye ederim. Yapiyor gibi adamlar yavas yavas.
Sosyal ağlarda paylaş

2.0 Feature list cikmis linkleyim dursun surda.

https://robertsspaceindustries.com/feature-list

Constellation OP, 4 turret 1 shot cekiyor Auroraya hehe birde sacma hizli gemi. Neyse daha ship balance olaylarina cook var.

2.1 patchi ile Freelanceri ve Vanguard'i flight ready yapacaklar, bu yil bitmeden yetistirmeyi planliyorlarmis. Eger guzel cikarsa ben alicam exploration icin.

Atmosfer baya guzel, inanilmaz detayli yapmislar herseyi. Glitch dolu tabi ki, ama olur bu oyun bence. Baya zamani var ama.

Edit: Glitch/stuck yasayan olursa alt+backspace ile intahar edip respawn olunuyor, relogga gerek yok. Quantum drive icin B ye basip hedef secip middle mouse.
Sosyal ağlarda paylaş

asdf Constellation baya OP cunku Star Citizen evreninin Millenium Falcon'u olarak dizayn edilmisti, her yola gelen bi gemi...bir de ustune parasite fighter (P-52) tasiyor ahah

Smuggling? Constellation
Freight? Constellation
Space Superiority? Constellation
Missile boat? Constellation
Explorer? Cons...
Sosyal ağlarda paylaş

Dun aksam bir tanesine hobo misali kacak bindim, benim gibi bir kacak daha vardi.

On ve arka gunner lara gectik, 2 cons birden daldi gemi sahibi eleman. Birini aldik digerini almaya cok yaklastik.

Yani tek basina o gemiyi alip uzaya cikmak hic mantikli degil, en az 3 kisi olmasi lazim gemide her daim.

Freelancer / Expo tam 2 kisilik gemi, daha agile ve hem combat a hem yuk tasimaya cok uygun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende dun birinin Connie'ye bindim..local chatte biri yardim istedi gemisini patlatmislar kalmis comm relayde, onu almaya yanastik npc spawni yardi gemiyi hepimiz mahsur kaldik 3 kisi.

Sonra baska Connie geldi topladi hepimizi istasyona dolmus yapti :)

Bu arada ucus esnasinda Couple/Decouple mode degistirmek acayip guzel birseymis. Cok iyi manevralar yapiliyor hehe.

16sinda Streamde Sale de kapacam Freelancer belli oldu, kamyoncu/explorer..Redeemer'da cok gaz duruyor, tam bounty hunter gunship/dropship, Hind ile Aliens'daki gemi karisimi gibi gozuktu. Dropship kismini cikarip baska modul falan eklenebilecekmis. Flight ready olmasina coook var ama galiba peh.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün oyunu indirip baktım da nasıl bir bug yuvası oyundur. Her türlü workaround'u denedim 100+ fps açılan oyun belirli bir süre geçtikten sonra saçma sapan 15-20 fps'lere düşüyor.
Anladığım bazı şanslı makinalarda sorunsuz çalışıyor da çarşaf çarşaf şikayet thread'i mevcut.
En son 5820k ve 2x TitanX'le 30-40 fps'de oynayan adamı okuduktan sonra rafa kaldırıyorum oyunu, bug'ları düzeltsinler oynarız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...