Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

akp sonun başlangıcında

gramul

Öne çıkan mesajlar

Gelecek secimleri tahmin etmek icin, dusunce kuruluslarinin raporlarini okuyun, iyi tahmin edersiniz.

Kimin secilecegi genelde hep onceden bellidir. Amerikada'da bellidir. Son 50 yildir, hic aksatmadan iki donem cumhuriyetciler, iki donem demokratlar secilir. Hic aksamaz bu. Turkiye'yi de o duzene soktular.

Bi kere vermistim, dogu perincek, buyuk donek, yazmisti allah icin.

http://img824.imageshack.us/img824/1287/20ekim1996aydnlk.jpg

Tarih 1996, tayyip milletvekili bile degil.

Ayni dergide gul un disisleri bakani olacaginida yaziyor.

Abramowitz, Turkiye buyukelciligini yapmis, Turkiye konusunda uzman biri.

Gucu elinde tutanlar her seye karar verir, bize ya izlemek duser, ya da aksiyona gecmek.

Tabii ne ugrunda savasacaginda onemli. Geriye savasilacak bisi kaldi mi ki? Egitimli insanlarla bile ayni duzlemde olamadiktan sonra, nereye kurek sallicam diyorum kendi adima. Cogu zaman kacmayi yegliyorum. Kendimi ve ailemi guvene aliyim derdindeyim artik.
Sosyal ağlarda paylaş

senin benim gibi normal insanlar icin kacmaktan baska yapacak birsey yok. ben de en kisa surede ailemi buraya getirmeye ugrasiyorum. su onumuzde ki 5 sene icinde turkiyeye cok kotu seyler olacak gibi geliyor, umarim yaniliyorumdur.

not: komplo teorisi lol, /tinfoil hat falan cekecek komikli arkadaslar bi zahmet aydinligin kapagini da aciklasinlar lutfen.
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

Gelecek secimleri tahmin etmek icin, dusunce kuruluslarinin raporlarini okuyun, iyi tahmin edersiniz.

Kimin secilecegi genelde hep onceden bellidir. Amerikada'da bellidir. Son 50 yildir, hic aksatmadan iki donem cumhuriyetciler, iki donem demokratlar secilir. Hic aksamaz bu. Turkiye'yi de o duzene soktular.

Bi kere vermistim, dogu perincek, buyuk donek, yazmisti allah icin.

http://img824.imageshack.us/img824/1287/20ekim1996aydnlk.jpg

Tarih 1996, tayyip milletvekili bile degil.

Ayni dergide gul un disisleri bakani olacaginida yaziyor.

Abramowitz, Turkiye buyukelciligini yapmis, Turkiye konusunda uzman biri.

Gucu elinde tutanlar her seye karar verir, bize ya izlemek duser, ya da aksiyona gecmek.

Tabii ne ugrunda savasacaginda onemli. Geriye savasilacak bisi kaldi mi ki? Egitimli insanlarla bile ayni duzlemde olamadiktan sonra, nereye kurek sallicam diyorum kendi adima. Cogu zaman kacmayi yegliyorum. Kendimi ve ailemi guvene aliyim derdindeyim artik.

Abi sen billurlu bir abiye benziyorsun, beni de alsana yanına...

Şaka bir yana, kelimesi kelimesine aynı boşluk ve endişedeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

Basın kimi isterse onu iktidar yapar. Bugün büyük diye geçinen kanallar bile işine gelince muhalefetlerin konusmalarını 20 dk yayınlıyor işine gelince iktidarı 20 dk yayınlayıp muhalefeti hiç göstermiyor.

o eskidendi, basının kuyruğu hükümette şu anda, istediği gibi yayınlamazlarsa basıyor vergi cezasını, uslu çocuk olurlarsa milyonlarca liralık vergi indirimini yapıp sonra sokaktaki vatandaşın cepten alıyor aradaki farkı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonun başlangıcında değil. Yakın zamanda da olacak gibi durmuyor. Adamlar iyi polis-kötü polis oynuyor yiyoruz. Ayrıca sağ güruh gücün tadını hissetti. Kolay kolay bırakmaz.

Ayrıca cidden sağ-muhafazakar kesim için alternatif yok. Israrla alternatif çıkmaması da benim için bir komplo teorisi. Bu tabloda insanların başka partiye oy vermesini beklemeyin. Durmak yok, yola devam.
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

tayyip neci oluyor burda?
Sosyal ağlarda paylaş

demokrat cumhuriyetçi
Sosyal ağlarda paylaş

tayyip in neci oldugu onemli degil, yarin akp gider baskasi gelir. yukardaki video da dedigi gibi, mainstream partileri sen elinde tuttugun surece cok buyuk sorun yok. ha biri otekinden daha amerikancidir, tercih sebebidir, ama olmasada dunyanin sonu degil.

edit: bu arada 50 yil demisim, 30 olacak o. (35 yil oldu sanirsam)
Sosyal ağlarda paylaş

sorun değil, sıfırdan yeni akp üretebilecek duruma geldi artık türkiye
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

sorun değil, sıfırdan yeni akp (bi nevi mantar gibi) üretebilecek duruma geldi artık türkiye
Sosyal ağlarda paylaş

Fazla sevinmeyin arkadaşlar. Bu basit bir deri değiştirme işlemidir. Değişen derinin maliyeti 50 milyar dolardan fazladır. İsviçre hesaplarındadır. 1 senede 5 milyar dolarlık bir medya masrafı ile tüm dünyada öcü ilan edeceğiniz bir adamın 50 milyar dolarına anında el koyabilirsiniz. Bunlarda kaddafi kadar bile akıl yok. Tüm paralarını isviçre hesaplarında tuttular. Şimdi hepsi gümleyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

bu halk bu kafayla ne akpleri daha iktidara taşır rahat olun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...