Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekim Ayı Masaüstü'nden Pınar'a doğru bi dedektiflik hikayesi

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

Eğer diğer yetkililerde seninle aynı fikirdeyse ve bu konu yarın içinde silinmiş olmaz ise Bilişim Suçları ve Sistemleri şubesi ilgilenmek zorunda kalıcak tercih sizin.

En başta devredilecek kısma paticiğin eski bir üyesi olarak gönlüm el vermediğinden buraya mesaj attım ve yetkililere mesaj attım.

abi zaten adamlar diyor "konuları database'den silmeyin" diye.

maksimum kilitlenir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Eğer diğer yetkililerde seninle aynı fikirdeyse ve bu konu yarın içinde silinmiş olmaz ise Bilişim Suçları ve Sistemleri şubesi ilgilenmek zorunda kalıcak tercih sizin.

şu ana kadar iyi gidiyordun ama tehdit mehdit olaylarına girince entel görünüm altında kıskanç erkek arkadaş uç verince çekilmez oldun.
Sosyal ağlarda paylaş

yaz kızım

dasaa nickli kullanıcı manken bir kızın facebook ve twitterda public yayınladığı fotoları forumda paylaştığı,yorumladığı,meme sohbetine girdiği ve dedektifçilik oynadığı için 5 yıl hapis ve ömür boyu meme görememe cezasına çarptırılmıştır
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

yaz kızım

dasaa nickli kullanıcı manken bir kızın facebook ve twitterda public yayınladığı fotoları forumda paylaştığı,yorumladığı,meme sohbetine girdiği ve dedektifçilik oynadığı için 5 yıl hapis ve ömür boyu meme görememe cezasına çarptırılmıştır

ben paylaşmadım ki foto falan
AHAHHAHAHAHAHAHHA
HAHAHAHAHHAHHAHAH

AHAHAHAHHAHAHHAGRRHHH öhö ÖHÖHMM
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Ahaha burda yaptığı reklamlarla dalga geçilince AVUKATIM IP NUMARALARINIZI ALDIRTÇAK diyen yetolar geldi aklıma
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...